Volledige Belgische uitgaanssector opent deuren vanaf volgend weekend

Karen Luiken-09 februari 2022 om 07:34

Deuren die gesloten moeten blijven, nul perspectief en geen inkomsten. De Belgische uitgaanssector is er helemaal klaar mee en besluit daarom het heft in eigen handen te nemen. Vanaf volgend weekend zullen Vlaamse, Waalse en Brusselse clubs en eventlocaties de deuren openen. “Het is genoeg geweest, ook wij staan op.”

De volledige uitgaanssector gaat uit nationaal initiatief open op de gebruikelijke tijdstippen. Concreet wil dat dus zeggen dat er vanaf zaterdag 18 februari tot diep in de nacht gefeest kan worden. “De door de overheid opgelegde barometer blijkt niets anders te zijn dan een verouderd instrument om een sluiting blijvend op te leggen”, zo klinkt het in het persbericht. “Alle signalen zijn ondertussen duidelijk, ook wetenschappelijk blijkt een terugkeer naar een leven zoals voorheen eindelijk weer mogelijk. Wij kunnen niet langer wachten, het water staat meer dan aan de lippen.”

Andere Europese landen hebben ondertussen dezelfde beslissing genomen. In Nederland gaan nachthoreca komend weekend al van het slot. België volgt een weekje later. “Een latere heropening zou betekenen dat we voor het tweede jaar op rij een kruis kunnen maken over ons seizoen, met alle mogelijke gevolgen van dien. “

Met deze actie wil de sector duidelijk laten zien dat het anders en ook veilig kan en wel op zo’n manier dat ze nooit meer zouden moeten sluiten.

Deze acteurs krijgen rol in nieuwe film 'Masters of the Universe'

Karen Luiken-11 februari 2025 om 07:49

De cast van de aankomende film ‘Masters of the Universe’ krijgt steeds meer vorm. Naast ‘Riverdale’-ster Camila Mendes en Nicholas Galitzine, die vorig jaar al als castleden werden aangekondigd, spelen ook Morena Baccarin en Jóhannes Haukur Jóhannesson een rol in de film. Dat meldt Deadline.

‘Masters of the Universe’ is gebaseerd op de franchise van speelgoedfabrikant Mattel. Morena Baccarin, die je kunt kennen van ‘Deadpool’, kruipt in de huid van Sorceress. ‘Game of Thrones’-ster Jóhannes Haukur Jóhannesson gaat Fisto spelen. Camila Mendes is verantwoordelijk voor de rol van Teela en Nicholas Galitzine voor die van He-Man.

Travis Knight gaat de film regisseren. Het eindresultaat moet in juni 2026 op het witte doek verschijnen.

Regisseur mist eigen 'Avatar'-première door corona

Karen Luiken-13 december 2022 om 07:36

Na al die jaren is de tweede ‘Avatar’-film gisteren eindelijk in première gegaan. Heel veel acteurs uit de film waren daarbij aanwezig, maar er was één belangrijk persoon die er niet bij was: regisseur James Cameron. Hij heeft corona.

“Ik ben in Los Angeles, net terug uit Tokio, en ik heb het voor elkaar gekregen om corona op te lopen in het vliegtuig”, aldus de regisseur in een gesprek met Deadline. “Ik zit in isolatie en kan vanavond niet naar mijn eigen première gaan.” James voelt zich gelukkig niet erg ziek. Ja, hij heeft corona, maar hij voelt zich verder goed.

‘Avatar: The Way of Water’, zoals het langverwachte ‘Avatar’-vervolg heet, is vanaf morgen te zien in de Belgische bioscopen. Het verhaal gaat over de familie Sully, bestaande uit Jake, Neytiri en hun kinderen. We zien hun problemen, hoe ver ze gaan om elkaar veilig te houden, de gevechten die ze voeren om in leven te blijven en de tragedies die ze doorstaan. De cast bestaat uit sterren als Kate Winslet, Zoe Saldaña en Stephen Lang.

Ontdek meer