Aftellen naar de feestdagen was nog nooit zo leuk als dit jaar. Vanaf 1 december tot en met kerstavond kunnen we met grote dank aan Tony’s Chocolonely iedere dag een chocolaatje eten. Het merk komt met een adventskalender.
Oh my: Tony's Chocolonely komt met adventskalender
De kalender bevat in het totaal 24 deurtjes met daarachter een verrassing om je vingers bij af te likken. De ene dag krijg je een chocolaatje met amandelsmaak, de andere dag een met karamel.
Er zijn tien verschillende variaties die je allemaal minimaal één of twee keer terug zal zien. Naast pretzel en karamel zijn dat pure chocolade, melk, witte, hazelnoot, noga, zeezout, framboos en knettersuiker.
De Tony’s Chocolonely aftelkalender is verkrijgbaar bij Carrefour en via de webshop.
Lipton lanceert ludieke ‘Ice Tea Insurance’ voor wie op terras verkeerde Ice Tea krijgt
Zit je op een terras, bestel je een Ice Tea… en dan krijg je iets anders dan Lipton? Kan gebeuren. Maar deze zomer komt Lipton zelf met een oplossing: de ‘Ice Tea Insurance’. Daarmee krijg je een gratis Lipton Ice Tea als je op café of restaurant een ander merk voorgeschoteld krijgt.
De actie wordt gelanceerd in België en Nederland en krijgt opvallende steun van rapper en acteur Ice-T. Toegegeven: dat is best geniaal gekozen. Wist je trouwens dat Lipton Ice Tea Sparkling in België werd ontwikkeld en intussen is uitgegroeid tot één van de populairste frisdranken onder jongeren?
Volgens recent onderzoek is Lipton zelfs het meest betekenisvolle frisdrankmerk voor Belgen onder de 35. En dat willen ze vieren met een frisse, ludieke actie onder het motto "zomer zonder teleurstellingen".
Toch geen Lipton gekregen op café? Claim je gratis drankje via liptoniceteainsurance.be en je bent weer helemaal summer ready. Cheers!
Crodino bestaat 60 jaar en viert dat met een limited edition skateboard
Crodino, het bekende alcoholvrije aperitief, bestaat 60 jaar. In plaats van kaarsjes en taart kiest het Italiaanse merk voor een creatieve collab met THE SKATEROOM: een Belgisch collectief dat kunst en skaten samenbrengt. En daar rolt iets moois uit: een limited edition skateboard ontworpen door de Brusselse kunstenaar OLI-B.
De kleurrijke print op het board is een knipoog naar de zonnige vibes van een Crodino op het terras, gecombineerd met de energie van het stadsleven. En laat dat nu net ook zijn waar Crodino voor staat: chille apero’s, goeie gesprekken en even pauze nemen, zonder alcohol.
De limited skateboards zijn te winnen via een giveaway op de socials van Crodino. Deelnemen kan tot en met 16 juni. Je kan het design ook in real life spotten op twee events waar Crodino partner van is: DRIP Festival (Antwerpen, 7 & 8 juni) en de Brussels Urban Sessions (4–6 juli).
Kortom: dit is geen klassieke verjaardag, maar eentje met stijl. Aperitief in de hand, skateboard onder je arm.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/06 Donald Trump
- 14/06 Jesy Nelson
- 15/06 Koen van Heest
- 15/06 Courteney Cox
- 15/06 Liandra Sadzo