De KdG Hogeschool organiseert vandaag 'Hoe is 't nu echt?', een avond die volledig in het teken van mentaal welzijn staat, zowel voor studenten als docenten. Singer-songwriter Selah Sue vertelt eerst in de plenaire sessie over haar mentale struggles.
KdG-studenten ontvangen Selah Sue voor avond rond mentaal welzijn
Programma:
- Plenaire sessie (18u30-19u45) met Selah Sue
- Workshops (19u45-21u)
- Babbelcafé (19u-22u)
Locatie:
Campus Zuid, Brusselstraat 45, 2018 Antwerpen
Daarnaast staan er ook tal van workshops die mentaal welzijn ondersteunen en versterken op het programma zoals workshops rond rouwen, seksueel grensoverschrijdend gedrag, maar ook campushonden, zelfverdediging en yoga.
Dit is een oproep aan alle sportieve studenten in Gent en omstreken. Volgende week staat het Sint-Pietersplein twee dagen in het teken van Student Street Soccer, een evenement waarbij studenten en voetbal op een feestelijke manier samenkomen.
Student Street Soccer is een tweedaags straatvoetbaltoernooi dat dit jaar alweer zijn zestiende editie viert. De organisatie is in handen van de Vlaamse Economische Kring (VEK).
Op woensdag 23 april gaat het evenement om 12.00 uur van start met een aantal poules én de volledige vrouwencompetitie. Diezelfde dag is om 20.30 uur de finale voor de vrouwen.
Een dag later, op donderdag 24 april, begint het programma om 10.00 uur en is het de beurt aan de tweede helft van de poules. De finale vindt deze dag om 21.00 uur plaats.
Naast een grote hoeveelheid potjes topvoetbal kunnen de aanwezigen ook genieten van summerbeats, tal van randactiviteiten én (hopelijk) een heerlijk lentezonnetje. Tagmag is ook van de partij en staat beide dagen met een stand op het Sint-Pietersplein. Kom jij ons begroeten? Tot dan!
Meer informatie over het evenement vind je op Facebook en Instagram.
Zoek je een kot in het buitenland? Betaal met seks!
Een Braziliaanse vrouw die volgend jaar in Ierland wil studeren, heeft een bizarre aanvraag gekregen. Toen ze reageerde op iets wat op een huuradvertentie leek, kreeg ze het verzoek om huur te betalen in ruil voor seks.
De vrouw wil in het najaar een studie volgen aan de Technische Universiteit Shannon in Ierland. Ze komt uit Brazilië en aangezien dat land niet bepaald dicht bij Ierland ligt, zal ze moeten verhuizen. Drie weken geleden reageerde ze dan ook op een advertentie op de website van een studentenvereniging waarin een huurwoning werd aangeboden.
Het antwoord dat ze op die aanvraag kreeg, was er eentje die ze niet zag aankomen. Ze kreeg een aanbod om haar huur in natura te betalen. En daarmee bedoelen we seks.
Volgens Gearóid Folan, de vicevoorzitter van de studentenverenigingen van de Technische Universiteit Shannon, is ze niet de eerste die zo’n bizar aanbod krijgt. “We zien vaak dat internationale studenten hier het doelwit van zijn”, zegt hij volgens Irish Examiner. “Er komen hier heel veel studenten die zich niet bewust zijn van de huisvestingcrisis en daar wordt misbruik van gemaakt.”
Alleen dit jaar al verschenen er zo’n tien van dit soort incidenten op zijn radar. Om in de toekomst meer incidenten te voorkomen, worden studenten nu tijdens introducties gewaarschuwd.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 22/04 Jonatan Medart
- 24/04 Sam Fender
- 25/04 Ender Scholtens
- 27/04 Lizzo
- 29/04 Nour Daghbouj