Le Creuset lanceert 'Harry Potter'-collectie

Dieter Blarinckx-06 november 2021 om 12:06

Potterheads die al eens graag in de keuken achter ’t fornuis staan, lezen best even verder want wij hebben namelijk dé tip om jouw kookervaring nóg magischer te maken. Accio Le Creuset x 'Harry Potter'!

De bekende fabrikant Le Creuset heeft namelijk een magische collectie uitgebracht die helemaal in het teken staat van ‘Harry Potter’. De ganse collectie bevat zo’n negen producten en sets met prijzen die variëren van 25 tot wel 399 euro. Zo heb je de klassieke stoofpannen, maar ook een leuke fluitketel, toverstokspatels, mokken en zelfs ovenwanten!

Check de hele collectie in de video hieronder:

Opnames vervolg 'The Devil Wears Prada' gestart

Karen Luiken-01 juli 2025 om 07:12

Volgend jaar is het alweer twintig jaar geleden dat ‘The Devil Wears Prada’ verscheen. En hoe kun je dat beter vieren dan met een vervolg waar we allemaal al héél lang op wachten? De opnames van de film zijn gestart!

‘The Devil Wears Prada’ uit 2006 was gebaseerd op de roman van Lauren Weisberger en gaat over de jonge journaliste Andrea Sachs, die werkt voor Miranda Priestly, hoofdredacteur van het modetijdschrift Runway.

Hoewel er nog geen precieze details bekend zijn over het vervolg, zou het verhaal dit keer draaien om het personage Miranda Priestly, die nog steeds in de uitgeverijwereld werkt en het aan de stok krijgt met haar voormalige assistente Emily Charlton.

De hoofdrollen werden in het origineel gespeeld door Meryl Streep en Anne Hathaway, en volgens Deadline keren zij voor het vervolg allebei terug. Hetzelfde geldt voor Emily Blunt en Stanley Tucci, die de rollen van assistente Emily en Nigel spelen. Verder is ook Kenneth Branagh gecast voor de film.

Deze films en series verschijnen in juli op Netflix

Karen Luiken-01 juli 2025 om 07:06

Een nieuwe maand betekent een nieuwe lading films, series en documentaires op Netflix. In juli kunnen we weer flink wat titels verwachten. Dit zijn alle highlights op een rijtje.

Series

  • Countdown: Taylor vs. Serrano – 3 juli
  • The Sandman, seizoen 2 (volume 1) – 3 juli
  • Quarterback, seizoen 2 – 8 juli
  • Too Much – 10 juli
  • The Sandman, seizoen 2 (volume 2) – 24 juli
  • WW: UNREAL – 29 juli
  • Marked – 31 juli
  • Leanne – 31 juli

Films

  • The Old Guard 2 – 2 juli
  • Bad Boa’s – 11 juli
  • Almost Family – 18 juli
  • Happy Gilmore 2 – 25 juli

Comedy special

  • Nate Jackson: Super Funny – 8 juli

Documentaires

  • Attack on London: Hunting The 7/7 Bombers – 1 juli
  • Trainwreck: The Cult of American Apparel – 1 juli
  • Trainwreck: The Real Project X – 8 juli
  • Trainwreck: P.I. Moms – 22 juli
  • Trainwreck Stom Area 51 – 29 juli

Live events

  • Katie Taylor vs. Amanda Serrano 3 – 12 juli

Kids & familie

  • De 7 beren – 10 juli

Ontdek meer