Word vereeuwigd in het ultieme kotfood-kookboek van TAGMAG

Chelsy Vanlerberghe-10 februari 2025 om 16:29

Ben jij de onbetwiste chef op kot? Heb je een gerecht dat altijd scoort bij je vrienden? Of misschien hebben jij en je kotgenoten samen een origineel recept waar niemand aan kan tippen? Spaghetti met zwanworsten, noodles met surimi, chocomelk-pannenkoeken of een heerlijke midnight snack? Dit is jouw moment! TAGMAG werkt aan een kookboek voor en door studenten, bomvol originele kotfood-recepten. En jouw (of jullie!) creatie kan erin staan.

Ontbijt, lunch, diner, hangover food of een late-night snack: alles is welkom. Denk aan gerechten die snel, budgetproof én lekker zijn. Of je nu alleen een recept instuurt of samen met je vrienden of kotgenoten een culinaire creatie bedenkt: alles mag! Een jury, inclusief onze eigen Kotfood Battle chef PapiPesto, kiest de beste recepten en selecteert wie een plekje krijgt in dit kookboek. De ultieme winnaar? Die krijgt een groots kotfeest georganiseerd door TAGMAG.

Dus, hoe schrijf je je in? Vul onderstaand formulier in en stuur een foto van jou (en eventueel je kotgenoten) en je recept mee. Wij nemen later nog contact met je op. Wie weet schitter jij binnenkort in ons kookboek.

Veel succes en smakelijk!

Disney deelt gratis ijs uit in Antwerpen

Karen Luiken-11 juli 2025 om 11:47

Liefhebbers van ijs, opgelet: komende week – van 17 tot en met 19 juli – is Antwerpen the place to be voor gratis ijs. En niet zomaar ijs, nee: het gaat om traktaties met smaken die geïnspireerd zijn op ‘The Bear’, ‘The Kardashians’, ‘Snow White’ en allerlei andere Disney-titels.

Komende donderdag opent Disney+ de deuren van de pop-up Ice Stream Shop aan de Schrijnwerkersstraat 20 in Antwerpen. In samenwerking met het ijsmerk Tudy’s Kitchen brengt het bedrijf een plek waar smaak en creativiteit samensmelten tot een unieke ijstraktatie.

De ijssmaken zijn gebaseerd op allerlei verschillende titels die je bij Disney+ kunt vinden. We noemden net al ‘The Kardashians’ en ‘Snow White’, maar er zijn ook ijsco’s die je doen denken aan ‘Alien: Earth’, ‘Only Murders in the Building’ en ‘Captain America: Brave New World’.

De pop-up is open voor publiek vanaf donderdag 17 juli van 15:00 tot 19:00 uur, en op vrijdag 18 en zaterdag 19 juli van 12:00 tot 20:00 uur.

Gent krijgt grootste sportpretpark van Europa

Karen Luiken-10 juli 2025 om 14:51

Vijftig unieke sporten komen samen op één plek. Over drie dagen, op 13 juli, opent er in Gent een nieuwe vestiging van Sparkx. Het wordt de grootste van Europa.

Sparkx had al een vestiging in Hasselt, maar nu komt er dus ook eentje in Gent bij. Het gaat om een gebouw van 4.800 vierkante meter groot, met daarin vijftig verschillende sporten, waaronder motorracen, ijshockey en paardrijden. Je kunt er floorball spelen, pickleball, Japans trefbal, snowboarden, racen, basketballen, ijshockeyen, en ga zo nog maar even door.

De sporten zijn voor iedereen geschikt, jong of oud, beperking of geen beperking. Er wordt in het park speciale aandacht besteed aan exclusief sporten met de allereerste rolstoelrace van België en een virtuele versie van boccia (een soort petanque) voor mensen met een fysieke beperking.

“Met het nieuwe sportpretpark is Gent nog meer sportstad. De attracties zijn niet alleen innovatief, maar ook inclusief”, zegt Mathias De Clerq, burgemeester van Gent. “Leeftijd of beperking vormen geen belemmering om samen te sporten. Zo hebben we het graag in Gent.”

De nieuwe Sparkx-vestiging opent op 13 juli zijn deuren en zal de hele zomervakantie alle dagen geopend zijn. Op vrijdagen wordt de komende weken een avondconcept getest en is de boel tot 22.00 uur geopend. Op zaterdag kun je tot 20.00 uur terecht, op zondag tot 18.00 uur en alle overige dagen tot 19.00 uur.

Ontdek meer