Red Bull en Jims organiseren 'Fitness & Rave' in Leuven

Chelsy Vanlerberghe-10 februari 2025 om 10:00

Zin in een combinatie van sport en beats? Op dinsdag 11 februari kan je in Jims Leuven (Bondgenotenlaan) terecht voor een unieke avond waar fitness en feesten perfect samenkomen. Red Bull en Jims slaan de handen in elkaar om Red Bull Ibiza Royale in de kijker te zetten met een exclusieve ‘Fitness & Rave’-ervaring. Verwacht een stevige workout én een stevig feestje.

Midden april vindt Red Bull Ibiza Royale plaats, dé ultieme obstacle race op het iconische eiland Ibiza. En raad eens? Jims is geselecteerd om de kwalificatie-events te organiseren! Om alles op gang te trappen, organiseren Jims en Red Bull een knallende kick-off in de Performance Cube van Jims Bondgenoten. En ook niet-leden zijn welkom!

Van 20u00 tot 21u00 laat Maud Desouter, wereldkampioene Obstacle Course Racing (OCR), je zweten tijdens een exclusieve training. Slechts 20 gelukkigen kunnen hieraan deelnemen, maar geen stress als je er niet bij bent: de Jims-coaches voorzien een alternatieve OCR-training doorheen de club.

Van 20u00 tot 22u00 neemt DJ 5NAPBACK de decks over en zorgt hij voor de beste beats om de avond in stijl af te sluiten. De toegang is beperkt tot 60 personen, dus snel inschrijven is de boodschap!

Red Bull Ibiza Royale draait om uitdaging, doorzettingsvermogen en een stevige dosis fun. Dit event in Jims is dé manier om die vibe nu al te voelen. Sporten, feesten en misschien zelfs een eerste stap zetten richting Ibiza? Klinkt als een plan.

Schrijf je snel in via het formulier op de website van Jims en bemachtig je plekje.

Meer weten over Red Bull Ibiza Royale? Check de website van Red Bull en ontdek hoe jij naar Ibiza kan knallen.

Lil Baby komt naar Brussel

Chelsy Vanlerberghe-18 februari 2025 om 17:13

Lil Baby komt naar België! De Amerikaanse rapper, bekend van bangers als 'Drip Too Hard', 'Freestyle' en 'Yes Indeed', brengt zijn ‘WHAM World Tour’ op 17 september 2025 naar Vorst Nationaal.

Lil Baby, echte naam Dominique Jones, begon zijn carrière in 2017 onder de vleugels van Young Thug en groeide sindsdien uit tot een van de meest invloedrijke stemmen in de hiphopscene. Met vier opeenvolgende nummer 1-albums, een Grammy op zak en samenwerkingen met grootheden als Drake, Nicki Minaj en Lil Wayne, heeft hij zijn plaats aan de top meer dan verdiend.

Na het succes van zijn laatste album 'WHAM' werkt hij momenteel aan een nieuwe plaat, 'Dominique', die hij tijdens deze tour live zal brengen. Verwacht een show vol rauwe energie, hits en bars die blijven hangen.

Zin om erbij te zijn? Lil Baby staat op woensdag 17 september in Vorst Nationaal, Brussel.

Belgen zijn bigger deal hunters dan ooit: helft shopt altijd met korting

Chelsy Vanlerberghe-18 februari 2025 om 16:43

Een goede deal scoren? Daar zijn Belgen in 2024 nóg beter in geworden. Uit het jaarlijkse E-commerce rapport van financieel dienstverlener Mollie blijkt dat 55 procent van de Belgische consumenten vorig jaar enkel kocht aan de laagst mogelijke prijs. In 2023 lag dat cijfer nog op 47 procent, wat betekent dat we steeds meer kortingsjagers worden.

Niet alleen bij producten zelf willen we de beste prijs, ook bij online shoppen is dat de grootste dealbreaker. Voor 52 procent van de consumenten is de prijs de belangrijkste factor bij de keuze voor een webshop, terwijl gratis verzending voor 46 procent een must is. Vertrouwen in de verkoper speelt ook een rol, maar gratis retourneren wordt steeds minder belangrijk: in 2023 vond 41 procent dat een must, in 2024 nog maar 26 procent.

Voor we effectief op ‘bestellen’ klikken, doen we eerst wat research. YouTube blijkt hiervoor dé place to be: 47 procent checkt daar reviews, gevolgd door Instagram (41%) en Facebook (39%). Influencers hebben ook nog steeds impact, al koopt slechts 18 procent weleens iets op basis van hun aanbevelingen.

Volgens Stefanie Richheimer, VP Benelux bij Mollie, ligt de focus steeds meer op prijsbewust shoppen. “Prijs is altijd een belangrijk criterium geweest voor Belgische consumenten, maar lijkt crucialer dan ooit. Dat betekent niet dat retailers zomaar hun prijzen moeten verlagen, maar wel dat ze transparant moeten zijn over extra kosten zoals verzending of retourneren. Dat geeft consumenten vertrouwen, en dat is minstens even belangrijk.”

Kort samengevat? We willen de beste deals, maar ook duidelijkheid over waar ons geld naartoe gaat.

Ontdek meer