'The 100'-acteur Bob Morley aangekomen in Gent

Nico De Greef-05 november 2021 om 15:50

Bob Morley, de acteur die vooral bekend is om zijn rol van Bellamy Blake in de serie 'The 100', is vanmorgen veilig aangekomen in Gent. De acteur zal het komende weekend te vinden zijn op FACTS, waar fans met hem op de foto kunnen, een handtekening vragen en deelnemen aan een Q&A-panel.

De acteur, die in het echte leven getrouwd is met actrice Eliza Taylor (Clarke Griffin in The 100), deelde zelf een videoboodschap op social media waarin hij zijn aankomst in Gent bekendmaakte. In het filmpje zegt de acteur verder ook dat hij er erg naar uit kijkt om alle fans straks op FACTS te ontmoeten, waarna hij uiteindelijk wordt afgeleid door een regenboog op de achtergrond. Stop being so cute, Bob!

Bob Morley is aanstaand weekend 5 en 6 november te gast op FACTS in Flanders Expo. Oorspronkelijk was het de bedoeling dat Bob en Eliza samen naar FACTS zouden komen, maar door onvoorziene omstandigheden met haar werkschema zal Eliza er helaas niet bij kunnen zijn.

Lewis Capaldi keert terug naar Rock Werchter 2026

Simon Smetryns-20 november 2025 om 10:53

Lewis Capaldi is back, baby. Na een break van twee jaar (die hij nam voor zijn mentale gezondheid) staat de Schotse singer-songwriter volgend jaar opnieuw op Rock Werchter, op vrijdag 3 juli. Verwacht een set vol wereldhits zoals ‘Someone You Loved’, nieuwe tracks van zijn EP ‘Survive’ én de typische droge Capaldi-humor tussendoor.

Rock Werchter 2026 loopt van donderdag 2 tot en met zondag 5 juli in Werchter. De line-up begint er serieus uit te zien: eerder werden al onder andere Mumford & Sons, The Prodigy, The xx, Gorillaz, Twenty One Pilots, Moby en The Cure aangekondigd. Tickets gaan morgen (vrijdag 21 november) om 10u in verkoop via rockwerchter.be.

Nu nog je Werchtercrew bij elkaar krijgen…

Rock Werchter boekt Moby voor komende editie

Karen Luiken-18 november 2025 om 11:54

De nu al indrukwekkende line-up van Rock Werchter wordt met de dag indrukwekkender. Vandaag heeft de organisatie aangekondigd dat niemand minder dan Moby tijdens het komende festival op zal treden.

Het is de eerste keer sinds 2008 dat Moby het podium van Rock Werchter beklimt. Dat doet hij op de afsluitende dag, namelijk zondag 5 juli.

Moby is al de zesde aangekondigde artiest voor Rock Werchter 2026. Eerder werden ook al The Cure, Twenty One Pilots, The XX en Mumford & Sons op de line-up gezet.

Kaartjes voor het festival gaan vanaf 21 november in de verkoop.

Ontdek meer