Sorry wat? Deze worstjes smaken naar Kinder Bueno

Karen Luiken-28 juli 2021 om 16:27

De meest bizarre combinaties op het gebied van eten kunnen geweldig smaken. Denk aan speculoos lasagne, kip met chocolade of chips met een vleugje brie. Dat zijn gerechten die wat ons betreft nú voor onze neus mogen worden gezet. Maar of we dat ook zouden zeggen als het over worstjes met de smaak van Kinder Bueno gaat?

Een in Ierland gevestigde slagerij komt met een combinatie waarvan we niet wisten dat het mogelijk was. Larmers Butchers, zoals het bedrijf heet, introduceert worstjes met Kinder Bueno. “We spelen altijd met nieuwe unieke smaken voor onze worsten. We hebben smaken die altijd terugkeren en komen daarnaast met twee speciale smaken die we elke week veranderen”, zegt een woordvoerder tegen Tyla. “Verrassend genoeg vliegt deze de deur uit.”

De worstjes zijn gemaakt van varkensvlees in combinatie met gemalen Kinder Bueno. Het idee ontstond tijdens een ontbijt op zondagochtend. De woordvoerder vertelt: “Daarbij werden worstjes in een pannenkoek met Nutella gerold. Geloof het of niet, het is een goede combinatie.”

Aspergelovers, opgelet: Otomat brengt iconische lentepizza terug

Chelsy Vanlerberghe-05 mei 2025 om 09:04

Het is weer zover: het aspergeseizoen is gestart en dat betekent dat Otomat hun cultfavoriet opnieuw op de kaart zet. De ‘Asperges à la flamande’-pizza maakt z’n comeback: een limited edition die elk jaar maar voor even te krijgen is.

Deze seizoenspizza is alles wat je wil van een lentegerecht, maar dan met een crispy pizzabodem op basis van Duvel-gist. Denk: Belgische witte asperges, ei, mousselinesaus, zure room, peterselie, nootmuskaat en een flinke portie Reypenaer XO-kaas die 2,5 jaar gerijpt is. Combineer met een Duvel 6.66% van het vat en je zit helemaal goed. Prijskaartje: €18,90.

De pizza is sinds 24 april te vinden in alle Otomat-restaurants, maar wel maar zolang de asperges topkwaliteit zijn, dus vermoedelijk tot ergens in juni. Als je fan bent van Belgische smaken met een originele twist: dit is je moment.

Dit zijn de populairste ijssmaken in Vlaanderen

Chelsy Vanlerberghe-30 april 2025 om 13:48

Zin in een ijsje met dit weer? Je bent niet alleen. Uit een nieuwe bevraging van Kortingscode.be bij 700 Vlamingen blijkt dat we collectief het meest smelten voor... stracciatella. De romige klassieker met chocoladevlokken staat met stip op één.

Pistache en mokka vervolledigen de top drie, gevolgd door klassiekers als vanille, chocolade en aardbei.

Vrouwen blijken grote fans van mokka – bijna dubbel zoveel als mannen – terwijl mannen opvallend vaak voor vanille gaan. Jongeren tussen 12 en 18 zweren dan weer bij aardbei, al verdwijnt die smaak uit de top zodra je de 25 voorbij bent.

En hoe eten we dat ijsje het liefst? De meeste Vlamingen blijven trouw aan het hoorntje, al kiest Gen Z liever voor een potje om plakkerige handen te vermijden. Fun fact: er is zelfs iemand die elke dag een ijsje eet, zomer én winter.

Ontdek meer