Knokke heeft er een nieuwe hotspot bij: Philip’s Biscuits opent deze zomer een smaakvolle pop-up aan het Albertplein 13. Het bekende koekjeshuis uit Antwerpen, Mechelen en Gent verwent bezoekers tot midden september met een zonnig aanbod: dagvers roomijs, IcePearls, koffie, matcha en natuurlijk hun legendarische koekjes.
De sfeer is stijlvol en warm, met een interieur dat uitnodigt tot genieten én Instagramfoto’s. Maar er is meer: dankzij de samenwerking met Bar-Barista en De’Longhi gaat per verkocht drankje €0,50 naar KickCancer. Een heerlijke koffie die ook een verschil maakt.
Versheid staat centraal, het ijs wordt dagelijks bereid en ook de drankjes en koekjes zijn met zorg gemaakt. “We willen meer zijn dan een winkel,” zegt General Manager Niki De Wit. “Een plek waar je proeft, deelt en iets moois achterlaat.”
Creamy Happy Hour alert: op donderdag 17 juli krijg je tussen 15u en 17u een gratis ijsje. Reden genoeg om de zomer te vieren bij Philip’s Biscuits.
Philip’s Biscuits Pop-up Knokke
- Albertplein 13, 8300 Knokke
- Dagelijks open van 10u tot 19u
- Te bezoeken tot midden september 2025
WIN: een limited edition Crodino skateboard
Zestig jaar Crodino? Dat vier je niet zomaar met taart, maar met stijl. Om hun jubileum te vieren, slaat het iconische alcoholvrije spritzmerk de handen in elkaar met THE SKATEROOM en de Brusselse kunstenaar OLI-B. Het resultaat: een kleurrijk, limited edition skateboard dat je nergens anders meer kunt vinden. Behalve bij ons! Want wij mogen er drie weggeven.
Al zes decennia lang brengt Crodino smaak naar elk aperitiefmoment. De non-alcoholische spritz is dé klassieker voor wie van een frisse, bitterzoete kick houdt, zonder alcohol. Gebrouwen met 15 zorgvuldig gekozen ingrediënten en een geheim productieproces van zes maanden, is Crodino een icoon op elk terras.
Om dat te vieren werd er niet alleen geklonken, maar ook geskate. Tijdens DRIP en de Brusselse Urban Sessions werd ze deze unieke collab gelanceerd: een exclusief collector’s item in de vorm van een skateboard. Het board is een kleurrijke knipoog naar de zonnige aperitief vibes van Crodino, gecombineerd met de urban energie van THE SKATEROOM. OLI-B goot zijn herkenbare abstracte stijl in een design die perfect past bij city life, terrasjes en creatieve vrijheid.
Er zijn geen extra exemplaren in omloop wat deze boards tot echte collector’s items maakt. En jij kan er gewoon eentje winnen.
Meedoen? Easy. Vul het formulier hieronder in en weet pronkt dit uniek stuk binnenkort in jouw interieur.
Koffie én The Weeknd in één zin? De Canadese superster heeft samen met Nespresso een eigen koffielijn gelanceerd onder de naam 'Nespresso | Samra Origins by The Weeknd'. Wat je mag verwachten: een creatieve blend die niet alleen smaakt, maar ook een verhaal vertelt.
De samenwerking draait rond Samra Origins, het artisanale koffiemerk dat The Weeknd mee oprichtte ter ere van zijn mama Samra. De nieuwe Tanzania-blend is een eerbetoon aan roots, rituelen en goeie smaak. “Koffie is in onze familie een moment van samenzijn, delen en reflecteren", zegt Abel Tesfaye (aka The Weeknd). “Dat nu kunnen delen met koffielovers wereldwijd is echt bijzonder.”
Vanaf september vind je de limited edition Tanzania Coffee (€5,90/sleeve) in België en Luxemburg. Ook leuk: er komen exclusieve Nespresso x The Weeknd tumblers en travel mugs aan (€35), die je vanaf 10 september in avant-première via de app kan bestellen.
Fun fact: Nespresso is ook hoofdsponsor van The Weeknd’s wereldtour.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 07/08 Aaron Blommaert
- 08/08 Shawn Mendes
- 09/08 Anna Kendrick
- 10/08 Kylie Jenner
- 11/08 Chris Hemsworth