McDonald's lanceert speciale Minecraft-meals

Karen Luiken-02 april 2025 om 11:10

Ondanks je leeftijd stiekem nog steeds van van Happy Meals? Geloof ons: je bent echt niet de enige. Reden genoeg dus voor McDonald’s om nu een limited edition Happy Meal te lanceren die helemaal in het teken staat van Minecraft. Geschikt voor alle leeftijden!

McDonald’s heeft twee verschillende versies voor ons klaarstaan. De eerste is de Minecraft Movie Meal, die bestaat uit een grote portie friet, groot drankje en de keuze tussen een Big Mac, Filet-O-Fish of zes McNuggets.

Kies je voor de laatste optie? Dan kun je daar ook de limited edition Nether-saus bij bestellen, geïnspireerd op The Nether en voorzien van geplette rode peper, vurige cayennepeper, een vleugje look en een subtiele zoete touch.

Je maakt het gerecht af met de McFlurry A Minecraft Movie, met daarin chocoladeblokjes (geïnspireerd op de iconische Minecraft grasblokken) en een laagje knettersnoep.

Elke A Minecraft Movie Meal bevat één van de zes unieke collectibles, geïnspireerd op de meest geliefde McDonald’s-personages en menu-items, gecombineerd met populaire Minecraft-personages. De collectibles komen met een bijpassende kaart waarmee fans exclusieve skins kunnen ontgrendelen in een bijbehorende Minecraft Marketplace.

Verder is er dus ook nog de Happy Meal, waarbij je bij elke bestelling een activiteitenboekje of Blockhead- of Block World-spelletje krijgt dat geïnspireerd is op de film. Er zijn twaalf speeltjes beschikbaar.

De nieuwe maaltijden zijn er tijdelijk, dus wie wil proeven, moet snel zijn. Op is op, waarschuwt McDonald’s.

Philip’s Biscuits opent zomerse pop-up in Knokke

Simon Smetryns-15 juli 2025 om 10:08

Knokke heeft er een nieuwe hotspot bij: Philip’s Biscuits opent deze zomer een smaakvolle pop-up aan het Albertplein 13. Het bekende koekjeshuis uit Antwerpen, Mechelen en Gent verwent bezoekers tot midden september met een zonnig aanbod: dagvers roomijs, IcePearls, koffie, matcha en natuurlijk hun legendarische koekjes.

De sfeer is stijlvol en warm, met een interieur dat uitnodigt tot genieten én Instagramfoto’s. Maar er is meer: dankzij de samenwerking met Bar-Barista en De’Longhi gaat per verkocht drankje €0,50 naar KickCancer. Een heerlijke koffie die ook een verschil maakt.

Versheid staat centraal, het ijs wordt dagelijks bereid en ook de drankjes en koekjes zijn met zorg gemaakt. “We willen meer zijn dan een winkel,” zegt General Manager Niki De Wit. “Een plek waar je proeft, deelt en iets moois achterlaat.”

Creamy Happy Hour alert: op donderdag 17 juli krijg je tussen 15u en 17u een gratis ijsje. Reden genoeg om de zomer te vieren bij Philip’s Biscuits.

Philip’s Biscuits Pop-up Knokke

  • Albertplein 13, 8300 Knokke
  • Dagelijks open van 10u tot 19u
  • Te bezoeken tot midden september 2025

Vegan Street Festival strijkt opnieuw neer in Brussel

Simon Smetryns-15 juli 2025 om 09:56

Op vrijdag 20 september keert het Vegan Street Festival terug naar het hart van de hoofdstad. Verwacht een bruisend stadsfestival waar plantaardig eten, duurzame producten en positieve vibes centraal staan. Of je nu hardcore vegan bent, nieuwsgierig aan het rondkijken bent, of gewoon zin hebt in een gezellige dag met lekker eten – hier wil je bij zijn.

Eten, ontdekken en genieten

Het Vegan Street Festival is al jaren dé hotspot voor wie wil kennismaken met een bewuste en moderne levensstijl. Struin langs kleurrijke foodstands met de lekkerste vegan gerechten, ontdek cruelty-free cosmetica, duurzame mode, en lifestyleproducten die goed zijn voor mens, dier én planeet.

Dankzij een gulle gift van artiest Moby is het festival ook dit jaar helemaal gratis toegankelijk. En geloof ons: je proeft het plezier.

Iedereen is welkom

Het festival is een initiatief van non-profitorganisatie Vegan Brussels, die van Brussel een stad wil maken waar je overal lekker én plantaardig kunt eten.

Organisatrice Leonoor Leus: “We willen tonen dat bewuster leven niet moeilijk of saai hoeft te zijn. Integendeel: het kan lekker, leuk en verbindend zijn – en het maakt echt een verschil.”

Save the date!

Zet 20 september maar in je agenda. Het Vegan Street Festival is dé plek om samen een groene, smaakvolle toekomst te ontdekken – midden in de stad.

Ontdek meer