Hoe gelukkig zijn we eigenlijk in België? Het World Happiness Report 2025 heeft de nieuwste cijfers bekendgemaakt, en België staat op plek 14. Dat is een stijging ten opzichte van vorig jaar!
België stijgt in de ranglijst van gelukkigste landen ter wereld
Elk jaar brengt het World Happiness Report een overzicht van de gelukkigste landen ter wereld, gebaseerd op factoren zoals levenskwaliteit, sociale steun, vrijheid en economische stabiliteit. Dit jaar stijgt België naar plek 14, wat beter is dan vorig jaar.
Net zoals de afgelopen jaren domineren de Scandinavische landen de top van de lijst. Finland staat opnieuw op nummer 1, gevolgd door Denemarken en IJsland. Aan de andere kant van het spectrum is Afghanistan het minst gelukkige land ter wereld, met de laagste score ooit gemeten in het rapport.
De ranking wordt bepaald op basis van de Cantril Ladder-methode, waarbij mensen hun leven scoren op een schaal van 0 tot 10. De resultaten worden gemiddeld over drie jaar (2022-2024), waardoor kortetermijnschommelingen worden weggefilterd.
Dat België op plek 14 staat, toont aan dat we goed scoren op zaken als sociale verbondenheid en levensstandaard, maar dat er nog ruimte is voor verbetering. Hopelijk klimmen we volgend jaar nog verder naar de top!
Justin Trudeau en Katy Perry 'hard launchen' tijdens staatsbezoek in Japan
Het koppel hing al weken in de lucht, maar nu is het officieel: Justin Trudeau en Katy Perry hebben hun relatie “gehardlauncht” op de meest diplomatische manier ooit. Geen Insta-carrousel, geen paparazzi-foto’s, maar via een staatsma van Japan.
De voormalige Japanse premier Fumio Kishida deelde donderdag een gezellige lunchfoto waarop hij, zijn vrouw, Trudeau én Katy Perry breed lachend poseren. In het bijschrift noemde hij Katy doodleuk “de partner” van ex-premier Trudeau. En ja hoor, daarmee was het internet vertrokken.
Trudeau reageerde zelf ook op X en dropte nog eens een extra bevestiging: “Katy en ik waren zo blij dat we de kans kregen om met jou en Yuko te praten.” Fans noemden het meteen “de gekste hard launch in de geschiedenis”, en eerlijk… ze hebben een punt.
Het duo werd de voorbije maanden al gespot op restaurantdates, tripjes én zoenend op een jacht in Californië, maar een officieel woord was er nog niet gevallen. Tot nu dus.
Voor Katy Perry is het haar eerste publieke relatie sinds haar split met Orlando Bloom eerder dit jaar. De twee gingen in juni elk hun eigen weg na bijna tien jaar samen. Trudeau kondigde in 2023 zijn scheiding aan van Sophie Grégoire, met wie hij drie kinderen heeft.
Opvallend detail: fans vergelijken hun officiële foto meteen met Taylor Swift, die vorig jaar haar relatie met Travis Kelce “hard-launchte” via een selfie met… Prince William.
Doe jij het hen na? Misschien is Koning Filip nog beschikbaar voor een photo opp!
Kim Kardashian: “Ye dacht dat ik mijn overval had gefaket”
In de nieuwste aflevering van ‘The Kardashians’ doet Kim Kardashian (45) een opvallende onthulling: Ye (48) geloofde haar in 2016 niet toen ze in Parijs werd beroofd. Volgens Kim zei hij zelfs dat ze de overval in scène had gezet voor de tv-show. "Dat was echt een mes in mijn hart", vertelt ze.
Kim getuigde dit jaar opnieuw in Parijs tijdens het proces tegen de daders. Ze werd destijds vastgebonden door gemaskerde mannen die miljoenen aan juwelen buitmaakten. Acht personen zijn intussen schuldig bevonden.
Dat het twijfelen niet alleen van buitenaf kwam, maar ook van haar eigen ex-man, blijft ze moeilijk vinden. “Je verwacht dat de persoon die je het best kent wéét hoe zwaar dit was.”
In de reeks vertelt Kim ook hoe ze haar kinderen probeert af te schermen van alle commotie rond hun vader. “Ze gaan ooit dingen zien, maar tot dan is het mijn job om hen te beschermen.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 05/12 Conan Gray
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept
- 08/12 Nicki Minaj
- 13/12 Taylor Swift