De Vlaamse Finales Studentensport Vlaanderen komen eraan!

Chelsy Vanlerberghe-07 maart 2025 om 11:08- Foto:

Studentensport Vlaanderen

Ben jij klaar om te supporteren alsof je leven ervan afhangt? Op 12 maart nemen de beste studententeams het tegen elkaar op in de Vlaamse Finales van Studentensport Vlaanderen. Voetbal, hockey, futsal, volleybal, basketbal, rugby, waterpolo, padel, ultimate frisbee… noem het maar op, en het staat op het programma.

Studentensport Vlaanderen (SSV) is dé organisatie achter deze competities en zet zich in om studentensport in Vlaanderen te laten groeien. Ze organiseren kampioenschappen op Vlaams, Belgisch en zelfs internationaal niveau, waarbij studenten hun onderwijsinstelling kunnen vertegenwoordigen. Na een jaar vol kwalificaties en halve finales is het tijd voor dé ontknoping: welke studententeams kronen zich tot Vlaams kampioen?

Maar studentensport draait niet alleen om de spelers op het veld: de sfeer in de tribunes is minstens even belangrijk. Daarom roept Studentensport Vlaanderen op om massaal te komen supporteren en samen een topsfeer neer te zetten!

Naast spannende finales valt er voor supporters ook heel wat te beleven. Test je skills in challenges en maak kans op prijzen zoals gadgets, waardebonnen en filmtickets. Ook Gerben Tuerlinckx is erbij om voor ambiance te zorgen, en professionele fotografen en videografen leggen de beste momenten vast voor de socials.

Waar & wanneer? Het volledige wedstrijdschema en live scores vind je hier.

TikTokker organiseert 'pudding eten met een vork' in Antwerpen

Karen Luiken-21 oktober 2025 om 10:38

Samen pudding eten met een vork in het Stadspark in Antwerpen. Niets meer, niets minder. Dat is wat er gaat gebeuren op vrijdag 24 oktober.

Het evenement volgt na soortgelijke evenementen in bijvoorbeeld Duitsland, Oostenrijk en Nederland. Het is een trend die al een tijdje speelt en nu ook naar ons land wordt gehaald.

De activiteit wordt georganiseerd door een TikTokker genaamd fresherisi. Hij legt uit wat zijn bedoeling is. “Ik zal in het park op een vuilnisbak gaan staan. Ik zal een speech geven en daarna gaan we aftellen, om vervolgens lekker met z’n allen pudding te gaan eten. Dat gaat supergezellig zijn.”

Wat moet je doen om erbij te zijn? Heel simpel. Neem je eigen pudding mee, vergeet je vork niet en zorg dat je aanstaande vrijdag om 17.00 uur in het Stadspark bent.

Dat was het. Veel plezier!

Eiwitten in een frisdrankblikje? Yes, please!

Chelsy Vanlerberghe-21 oktober 2025 om 09:16

Eiwitshakes kennen we allemaal, maar niet iedereen is fan van de dikke, melkerige smaak. Daarom komt het Belgische merk QNT nu met iets nieuws: LIIFE Protein Water. Een bruisend drankje met 10 gram eiwit per blikje, zonder suiker, laag in lactose en volledig gemaakt in België.

Volgens Sciensano halen Belgen het grootste deel van hun eiwitten nog steeds uit vlees, granen en zuivel. Toch groeit de vraag naar makkelijke, lichtere alternatieven, zeker bij wie vaak sport of gewoon bewuster wil eten. En daar speelt LIIFE handig op in.

De drank bevat Clear Whey, een vorm van eiwit die lichter verteerbaar is dan klassieke shakes. Eén blikje levert ongeveer evenveel eiwit als twee eieren of drie potjes yoghurt, maar smaakt eerder als een frisdrank. Je vindt hem in drie smaken: Citroen Gember, Bloedappelsien Ginseng en Framboos Perzik. Allemaal licht bruisend en verrassend verfrissend.

Ontdek meer