Kom raven (én koffiedrinken) met Nespresso & Oatly

Chelsy Vanlerberghe-06 maart 2025 om 13:10

Maandagochtenden saai? Niet op 17 maart! Nespresso en Oatly slaan de handen in elkaar voor een Morning Rave in Brussel, waar je jezelf wakker kan dansen met de ultieme havercappu in de hand. Van 7u tot 10u transformeert de Nespresso boutique aan de Louizalaan in een energieke ochtendclub met beats van StuBru-dj Bibi Seck en heerlijk ontbijt van chef Paul Delrez.

De rave is meteen ook het lanceringsmoment van de Nespresso Oatly Barista Edition Coffee, een koffieblend die is ontwikkeld voor wie zijn koffie liefst met haverdrank drinkt. De smaak is rijk en heeft een subtiele hint van karamel, waardoor hij perfect samengaat met de natuurlijke zoetheid van Oatly’s Barista Edition. De capsules zijn exclusief gemaakt voor de Nespresso Vertuo machines en zullen tijdelijk verkrijgbaar zijn.

StuBru-dj Bibi Seck draait uptempo elektronische beats die je meteen wakker schudden en je zin geven om te bewegen. Op culinair vlak wordt alles in goede banen geleid door de Brusselse chef Paul Delrez, die een ontbijt serveert dat volledig in het thema past. Denk aan koffie-hazelnoot energy balls en gigantische cookies in de vorm van een vinylplaat.

Dus: praktisch. Wanneer? Maandag 17 maart tussen 7u en 10u. Waar? Nespresso boutique Louise, Louizalaan 13, 1000 Brussel. De toegang is helemaal gratis!

Disney deelt gratis ijs uit in Antwerpen

Karen Luiken-11 juli 2025 om 11:47

Liefhebbers van ijs, opgelet: komende week – van 17 tot en met 19 juli – is Antwerpen the place to be voor gratis ijs. En niet zomaar ijs, nee: het gaat om traktaties met smaken die geïnspireerd zijn op ‘The Bear’, ‘The Kardashians’, ‘Snow White’ en allerlei andere Disney-titels.

Komende donderdag opent Disney+ de deuren van de pop-up Ice Stream Shop aan de Schrijnwerkersstraat 20 in Antwerpen. In samenwerking met het ijsmerk Tudy’s Kitchen brengt het bedrijf een plek waar smaak en creativiteit samensmelten tot een unieke ijstraktatie.

De ijssmaken zijn gebaseerd op allerlei verschillende titels die je bij Disney+ kunt vinden. We noemden net al ‘The Kardashians’ en ‘Snow White’, maar er zijn ook ijsco’s die je doen denken aan ‘Alien: Earth’, ‘Only Murders in the Building’ en ‘Captain America: Brave New World’.

De pop-up is open voor publiek vanaf donderdag 17 juli van 15:00 tot 19:00 uur, en op vrijdag 18 en zaterdag 19 juli van 12:00 tot 20:00 uur.

Oostende krijgt eigen Mexicaans spiritsfestival

Chelsy Vanlerberghe-04 juli 2025 om 11:46

Oostende maakt zich klaar voor een shot Mexicaanse cultuur. Op zondag 28 september strijkt het gloednieuwe festival Copitas neer in het iconische Thermae Palace, en nee, dit is geen standaard tequila-party met sombrero’s en zout op je hand. Denk: exclusieve tastings, diepgaande verhalen en onbekende parels uit de Mexicaanse spiritswereld.

Achter het festival zitten foodie en podcastmaker Stijn Deschacht (‘Over Eten’) en spiritskenner Jeroen Van Dyck (bekend van o.a. Liquid Leuven). Wat je mag verwachten? Meer dan enkel tequila en mezcal. “Mexico heeft véél meer te bieden dan mensen denken. Er bestaan zo’n 150 soorten agave, maar ook Mexicaanse gin, rum en zelfs whisky zijn het ontdekken waard,” klinkt het.

Op het programma: tastings van zeldzame flessen, masterclasses met internationale experts en food pairings met Mexicaanse invloeden. Geen commerciële cocktailbar toestanden, maar een festival voor wie écht wil proeven, luisteren en leren.

Waar? Thermae Palace, Oostende
Wanneer?
Zondag 28 september 2025
Tickets?
Via copitas.be

Ontdek meer