Wie wordt de nieuwe Avatar na Aang en Korra? Nickelodeon geeft details vrij over nieuwe animatieserie

Nico De Greef-20 februari 2025 om 20:51

Nickelodeon werkt aan een nieuwe animatieserie die zich afspeelt in het 'Avatar'-universum: Avatar: Seven Havens. De serie is een vervolg op Avatar: The Legend of Korra en draait om een gloednieuw hoofdpersonage die aardesturing als primaire vechtkunst beheerst.

In de zomer van 2022 maakten Bryan Konietzko en Michael DiMartino (de geniën achter ATLA en ATLOK) bekend dat ze een nieuwe samenwerking waren aangegaan met Nickelodeon om het universum van Avatar flink uit te breiden. Dat resulteerde uiteindelijk in de oprichting van Avatar Studios, een nieuwe ontwikkelstudio die Avatar-fans in de komende jaren moet voorzien van nieuwe content gebaseerd op de geliefde franchise.

Een aantal van die nieuwe projecten werd al aangekondigd: zo werkt Avatar Studios op dit moment aan maar liefst drie films waarvan minstens één film over een volwassen Team Avatar zal draaien, een nieuwe animatieserie en ambitieuze video game.

Naar aanleiding van de 20ste verjaardag van ATLA op 21 februari heeft Nickelodeon een verrassingsupdate gegeven over een van deze projecten. Het bedrijf heeft namelijk in een persbericht de titel en synopsis van de volgende animatieserie bekendgemaakt waarin een nieuw personage de titulaire hoofdrol zal spelen.

Kijkers zullen in de nieuwe reeks, die Avatar: Seven Havens zal heten, kennismaken met een nieuw jong meisje die ontdekt dat ze de Avatar is, maar deze titel wordt niet langer gezien als die van een redder...maar als die van een vernietiger. De reeks speelt zich af in een wereld die verwoest werd door een nog onbekende catastrofe die heeft plaatsgevonden en waar de laatste overgebleven bolwerken van de beschaving (de zogenaamde zeven veilige havens) op instortten staan.

De nieuwe reeks krijgt in totaal 26 afleveringen die elk rond een halfuur duren en zal uit twee seizoenen bestaan. Wanneer Avatar: Seven Havens te zien moet zijn, is momenteel niet bekend.

Derde 'Jumanji'-film bevestigd door hoofdrolspeler

Karen Luiken-10 september 2025 om 05:25

Het nieuws waarvan we natuurlijk allang wisten dat het er zou komen, is nu dan ook echt hier. Hoofdrolspeler Dwayne Johnson heeft bevestigd dat er een derde ‘Jumanji’-film in de maak is.

De opnames van het langverwachte derde deel gaan in november van start, zo heeft Dwayne Johnson, die een van de hoofdrollen speelt in de films, volgens Collider laten weten tijdens een talkshow op het Festival van Toronto. De lancering staat gepland voor december 2026.

De allereerste ‘Jumanji’-film komt alweer uit 1995 en had Robin Williams in de hoofdrol. Dwayne Johnson kreeg pas een rol in de remake van 2017, waar hij samen met Kevin Hart en Jack Black in speelde. In 2019 volgde er een sequel en volgend jaar komt er dus weer een vervolg. Er is nog niks bekend over het plot van die film.

Nieuw seizoen 'Only Murders in the Building' nu te zien

Karen Luiken-10 september 2025 om 05:00

Er staat nieuw kijkvoer voor je klaar. Disney+ heeft (een deel van) het vijfde seizoen van 'Only Murders in the Building' online gezet en dat betekent dat je je de komende uren weer heerlijk voor de televisie kunt nestelen.

In de nieuwste afleveringen zien we dat wanneer Lester, hun geliefde portier, onder verdachte omstandigheden overlijdt, Charles, Oliver en Mabel weigeren te geloven dat het om een ongeluk gaat. Hun speurtocht brengt hen naar de duistere uithoeken van New York en ver daarbuiten, waar het trio een gevaarlijk web van geheimen blootlegt dat machtige miljardairs, ouderwetse gangsters en de mysterieuze bewoners van de Arconia met elkaar verbindt. Ze merken hoe het vertrouwde New York langzaam verandert in een stad met een dreigende ondertoon waar oude maffiabazen hun macht proberen te behouden terwijl nieuwe, nog gevaarlijkere spelers op het toneel verschijnen.

De hoofdrollen worden zoals gewoonlijk gespeeld door Selena Gomez, Steve Martin en Martin Short. Andere castleden zijn Michael Cyril Creighton, Meryl Streep, Da’Vine Joy Randolph, Richard Kind, Nathan Lane, Bobby Cannavale, Renée Zellweger, Logan Lerman, Christoph Waltz, Téa Leoni, Keegan-Michael Key, Beanie Feldstein, Dianne Wiest,en Jermaine Fowler.

Gisteren zijn de eerste drie afleveringen van het vijfde seizoen op Disney+ verschenen, en vanaf dinsdag volgt er elke week een nieuwe aflevering.

Ontdek meer