De klok tikt: Snowbreak is voor 95% uitverkocht, en dit is jouw laatste kans om die onvergetelijke skitrip te scoren. Van 31 januari tot 8 februari 2025 ruilen Route du Soleil en TAGMAG samen met jou de schoolbanken in voor zonovergoten pistes en feestjes tot in de vroege uurtjes. Bestemming? Het skigebied Grandvalira in Andorra.
Scoor nu de allerlaatste spots voor Snowbreak 2025
El Pas de la Casa, jouw nieuwe favoriete winterdorp, verwelkomt je met 220 kilometer aan pistes, après-ski’s waar de sfeer altijd top is en een bruisend nachtleven. En alsof dat nog niet genoeg is, kun je extra voordelig eten, drinken en feesten dankzij de tax-free zone in Andorra. Budgetvriendelijk genieten? Check.
Skiër of niet, vervelen doe je je hier nooit. Overdag raas je van brede blauwe pistes of pittige zwarte afdalingen, en ’s avonds wordt het dorp jouw persoonlijke speeltuin. Après-ski bij de Jungle Stage? Check. Feestjes in The Cave? Dubbel check. Of gewoon relaxen in één van de gezellige bars? Alles kan.
De artiesten zorgen voor een week die nog lang in je hoofd blijft nazinderen. Met toppers zoals Regi, Viktor, Flo Windey ft. Flavour Drop en Nina Black zit je goed voor onvergetelijke feestjes, van après-ski tot clubnights. Ook artiesten zoals Tola OG, Jaël Ost & Magik en Manuals staan klaar om zowel de dansvloer als de bergen te laten daveren.
Wat krijg je met het Snowbreak-pakket?
Voor een startprijs van 599 euro zit je helemaal goed. Dit is wat je mag verwachten:
- Zeven overnachtingen in een appartement
- Een zesdaagse skipas voor Grandvalira
- Toegang tot alle optredens en wintergames
- Dagelijkse après-ski
- 24/7 ondersteuning door de Route du Soleil-crew
Extra’s zoals skimateriaal en transport kun je eenvoudig bijboeken.
De laatste tickets vliegen de deur uit, dus wacht niet te lang. Verzamel je vrienden, klik op de link en boek je plek nu. Dit is jouw kans om je lesvrije week te beleven met een onvergetelijke ervaring.
Disney+ heeft de spannende tweede trailer onthuld van 'Alien: Earth'. De nieuwe dramaserie, gebaseerd op de veelgeprezen franchise, gaat op woensdag 13 augustus in première op Disney+
In het jaar 2120 wordt de aarde bestuurd door vijf bedrijven: Prodigy, Weyland-Yutani, Lynch, Dynamic en Threshold. In dit Corporate Tijdperk bestaan er naast mensen ook cyborgs (mensen met zowel biologische als kunstmatige onderdelen) en synthetics (mensachtige robots met kunstmatige intelligentie). Maar de situatie verandert wanneer de oprichter en CEO van Prodigy Corporation een nieuwe technologische ontwikkeling ontketent: hybriden (humanoïde robots met een menselijk bewustzijn).
Het eerste hybride prototype, genaamd Wendy, markeert een nieuwe dageraad in de race naar onsterfelijkheid. Nadat het ruimteschip van Weyland-Yutani op Prodigy City botst, stuiten Wendy en de andere hybriden op mysterieuze levensvormen die angstaanjagender zijn dan iemand zich ooit had kunnen voorstellen.
De cast bestaat uit Sydney Chandler, Timothy Olyphant, Alex Lawther, Samuel Blenkin, Babou Ceesay, Adrian Edmondson, David Rysdahl, Essie Davis,, Lily Newmark, Erana James, Adarsh Gourav, Jonathan Ajayi, Kit Young, Diêm Camille, Moe Bar-El en Sandra Yi Sencindiver.
‘Alien: Earth’ gaat op woensdag 13 augustus in première met de eerste twee afleveringen. Daarna volgt er wekelijks een nieuwe aflevering. Er komen er in het totaal acht.
Met dieren communiceren? Het kan in deze nieuwe animatiefilm
Disney en Pixar hebben de handen ineen gesloten voor een gloednieuwe animatiekomedie. De film heet ‘Hoppers’ en komt in maart uit in de bioscoop. Deze week is de officiële teaser verschenen.
In ‘Hoppers’ ontdekken wetenschappers hoe ze het menselijk bewustzijn kunnen ‘hoppen’ naar levensechte robotdieren, waardoor mensen als dieren met dieren kunnen communiceren. Dankzij deze technologie ontdekt Mabel geheimen in de dierenwereld die haar verbeelding te boven gaan.
“In ‘Hoppers’ beantwoorden we de vraag: ‘Wat als we de dierenwereld konden begrijpen en ermee konden communiceren?’” zegt regisseur Daniel Chong. “Ons hoofdpersonage, Mabel, ontdekt het dierenrijk als een dier, wat soms vreemd en vaak hilarisch is. Mabel gaat undercover in de dierenwereld en dat zorgt voor een wilde rollercoaster van een film, met alle emotie die je van een klassieke Pixar-film mag verwachten. Het wordt geweldig om dit in de bioscoop te zien – ik kan niet wachten tot iedereen het kan ontdekken.”
‘Hoppers’ verschijnt op 4 maart 2026 in de bioscoop.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/07 Fatma Daghbouj
- 20/07 Linda Mertens
- 21/07 Charlotte de Witte
- 22/07 Selena Gomez
- 23/07 Daniel Radcliffe