Domino’s Pizza lanceert vier nieuwe cheesy treats

Karen Luiken-04 december 2024 om 10:50

Niet één, niet twee, niet drie, maar vier (!) nieuwe traktaties. Domino’s Pizza komt deze maand met een heleboel lekkernijen die in het teken staan van kaas, kaas en nog eens kaas. De ene nog cheesier dan de andere.

De eerste in het rijtje is de Ultimate Cheese Pizza met maar liefst zes verschillende kazen. Je vindt er niet alleen mozzarella op terug, maar ook Emmentaler, Gouda, cheddar, gorgonzola en cheese crispies.

De tweede is wederom een pizza, dit keer de Cheese Volcano Pizza. Deze heeft een diameter van 35 centimeter en bevat in het midden een krater vol gesmolten kaas waar je de rest van je pizza in kunt dippen. De traktatie is er in drie smaken: margherita, pepperoni en Hawaii.

Door naar de Mac & Cheese, die gemaakt wordt van een mix van Gouda en cheddar, cheese crispies en pizzakruiden. Wil je extra pit? Dan is er ook nog een variant met jalapeñopepers.

And last but not least: de Cheese Pizzadog, een heerlijke combo van een hotdog en een pizza. Deze variant is een aanvulling op de drie bestaande varianten van de Pizzadog. Pure verleiding.

Zin in een echte babbel? Coca-Cola lanceert 'babbeltafels' in Leuvense cafés

Chelsy Vanlerberghe-28 juni 2025 om 10:23

Na weken blokken snakt je brein naar een goeie babbel en tof gezelschap. En dat beseft Coca-Cola ook. In het kader van hun 'Share a Coke'-campagne lanceren ze samen met 11 Leuvense horecazaken deze zomer zogeheten ‘babbeltafels’: tafels waar je gewoon kan aanschuiven als je zin hebt in een spontaan gesprek. Even op adem komen na de examens, sociaal contact inhalen en misschien zelfs een nieuwe vriend(in) maken.

Uit nieuw onderzoek blijkt dat 7 op de 10 studenten tijdens de blokperiode sociaal contact missen. En dat niet alleen: 9 op de 10 geven toe dat ze het moeilijk vinden om in real life nieuwe mensen te leren kennen. De drempel is hoog, de nood is groot, en net daarom zijn de babbeltafels zo welkom.

Coca-Cola voorziet op elke tafel 12 speelse ijsbrekers om het gesprek op gang te trekken. Denk aan: “Wat is je meest random fact?” of “Met wie zou je eens een dag willen ruilen?”. Kortom, de ideale excuses om dat awkward eerste moment te skippen.

Na Leuven volgen ook Antwerpen, Brussel en Luik. In totaal zullen een vijftigtal cafés meedoen aan deze mini ‘tour de Belgique’. En spoiler: als iemand onverwacht bij je komt zitten, vinden 7 op de 10 studenten dat gewoon leuk. Dus geen stress, gewoon gaan zitten, babbelen én van een ijskoude Coca-Cola genieten natuurlijk.

Meer weten of checken waar je terechtkan? Je vindt alle deelnemende cafés via deze link.

TIP: WOLF op ’t Eilandje serveert deze zomer ook cinema onder de sterren

Chelsy Vanlerberghe-25 juni 2025 om 14:19

Zin in een zomerse filmavond zonder muffe cinemazalen of ritselende popcornzakken? Deze zomer tovert WOLF Sharing Food Market zijn terras om tot openluchtcinema, met uitzicht op het MAS en een Campari Spritz in de hand.

De eerste avond staat gepland op donderdag 26 juni met ‘Mamma Mia!’, de ultieme feelgoodfilm. Voor €15 krijg je toegang tot de film én een heerlijke Campari Spritz. De openluchtcinema vindt plaats op het terras van WOLF op ’t Eilandje en biedt plek aan 300 bezoekers. Deuren open vanaf 19u30, film start om 20u.

Er volgen nog twee extra edities op 17 juli en 11 september. Welke films er dan op het scherm verschijnen, ontdek je binnenkort via de socials van WOLF. Maar één ding is zeker: je kijkt ze vanuit een comfy ligstoel, met streetfood op je schoot en een cocktail in je hand.

Naast de filmavond zelf is ook de foodmarket van WOLF open: van Aziatische bao’s tot spicy taco’s, je kan er makkelijk je eigen pre-cinema dinner samenstellen.

Of je nu zin hebt in een spontane filmdate, een chill avondje met vrienden of gewoon een excuus zoekt om buiten te hangen met een drankje: WOLF x Campari Spritz Cinema Nights klinkt als een perfecte zomeravond. Alle info en tickets vind je op wolf.be.

Ontdek meer