Domino’s Pizza lanceert vier nieuwe cheesy treats

Karen Luiken-04 december 2024 om 10:50

Niet één, niet twee, niet drie, maar vier (!) nieuwe traktaties. Domino’s Pizza komt deze maand met een heleboel lekkernijen die in het teken staan van kaas, kaas en nog eens kaas. De ene nog cheesier dan de andere.

De eerste in het rijtje is de Ultimate Cheese Pizza met maar liefst zes verschillende kazen. Je vindt er niet alleen mozzarella op terug, maar ook Emmentaler, Gouda, cheddar, gorgonzola en cheese crispies.

De tweede is wederom een pizza, dit keer de Cheese Volcano Pizza. Deze heeft een diameter van 35 centimeter en bevat in het midden een krater vol gesmolten kaas waar je de rest van je pizza in kunt dippen. De traktatie is er in drie smaken: margherita, pepperoni en Hawaii.

Door naar de Mac & Cheese, die gemaakt wordt van een mix van Gouda en cheddar, cheese crispies en pizzakruiden. Wil je extra pit? Dan is er ook nog een variant met jalapeñopepers.

And last but not least: de Cheese Pizzadog, een heerlijke combo van een hotdog en een pizza. Deze variant is een aanvulling op de drie bestaande varianten van de Pizzadog. Pure verleiding.

Wie overleeft de Batida De Coco Beach Games

Simon Smetryns-15 augustus 2025 om 15:19

Zand in je schoenen, zon op je gezicht en... een blinddoek terwijl je een cocktail moet maken. Welcome to the Batida De Coco Beach Games.

Kotfood Battle: welke non-alcoholische spritz is de moeite waard?

Chelsy Vanlerberghe-14 augustus 2025 om 09:26

Zomer. De zon schijnt, de terrasjes zitten vol, en overal duiken de bekende oranje drankjes op. Maar laat ons eerlijk zijn: als je de volgende ochtend moet opstaan voor een blokdag of herexamen, is alcohol misschien niet je beste vriend. Gelukkig bestaan er tegenwoordig heel wat non-alcoholische alternatieven die hetzelfde spritz-feel good gevoel geven zónder dat je hersencellen eronder lijden.

Maar welke zijn het proberen waard, en welke smaken naar goedkope limonade of afwasmiddel? PapiPesto testte het uit.

1. Colruyt – Nona Spritz

Score: ★★★★☆
Prijs: €28,20 voor 70 cl
Prijs per 100 ml: €40,29

Een premium ervaring, en dat proef je. Nona biedt een gebalanceerde, bitterzoete smaak met botanicals die blijven hangen. “Het voelt als een aperitief waar écht over nagedacht is,” zegt PapiPesto. Geen kunstmatige nasmaak, geen overdreven suikergehalte, wél een volwassen, gelaagd drankje

Nadeel? Het prijskaartje. Met z’n premium karakter is dit niet bepaald de meest kotvriendelijke optie. Voor een gemiddeld studentenbudget is het een stevige investering. “Dit koop je niet elke week, maar voor een feestelijke avond of om indruk te maken op je crush: perfect.”

2. Delhaize – Martini Aperitivo 0.0%

Score: ★★★½☆
Prijs: €9,99 voor 75 cl
Prijs per 100 ml: €13,32

Geen klassieke spritz-smaak, maar wél heel lekker. Deze Martini is elegant, kruidig en met duidelijke botanicals. “Het smaakt meer als een alcoholvrije vermout dan een echte spritz, maar op een goede manier,” vertelt PapiPesto. De wijnbasis komt mooi naar voren, en dat geeft het drankje een volwassen toets. “Je merkt dat de alcohol eruit is gehaald, maar niet de smaak.” -

3. Colruyt – Crodino Biondo

Score: ★★★☆☆
Prijs: €6,59 voor 6 flesjes van 17,5 cl
Prijs per 100 ml: €0,63 per 100 ml

Klein formaat, grote smaak! Crodino Biondo weet precies wat een spritz-gevoel oproept: bitterzoet, verfrissend en kruidig in de juiste balans. “De sinaastoets is subtiel, en de afdronk blijft nét lang genoeg hangen,” zegt PapiPesto. “Deze spritz smaakt alsof je op een zuiders terras zit, maar dan zonder kater."

Wat deze variant extra handig maakt, is de portieverpakking. Geen gedoe met mixen of afmeten. Gewoon flesje open, ijsblokjes erbij en klaar. Voor een non-alcoholische spritz mét karakter en een verrassend goede prijs-kwaliteitverhouding, is Crodino de beste keuze.

Colruyt – Nona Spritz
Prijs: €28,20 voor 70 cl
Per 100 ml: €40,29
Yummie score: ★★★★☆

Delhaize – Martini Aperitivo 0.0%
Prijs: €9,99 voor 75 cl
Per 100 ml: €13,32
Yummie score: ★★★½☆

Colruyt – Crodino Biondo
Prijs: €6,59 voor 6 flesjes van 17,5 cl (totaal 105 cl)
Per 100 ml: €0,63
Yummie score: ★★★☆☆

Carrefour – Vintense
Prijs: €4,99 voor 75 cl
Per 100 ml: €6,65
Yummie score: ★★½☆

Carrefour – Funny
Prijs: €7,19 voor 70 cl
Per 100 ml: €10,27
Yummie score: ★★☆☆☆

Colruyt – Bongiorno Rosso
Prijs: €2,82 voor 6 flesjes van 10 cl
Per 100 ml: €28,21
Yummie score: ★★½☆

Colruyt – Sir James 101
Prijs: €1,94 voor 25 cl
Per 100 ml: €7,76
Yummie score: ★★½☆

Night Orient
Prijs: €4,90 voor 75 cl
Per 100 ml: €6,53
Yummie score: ★☆☆☆☆

Ontdek meer