Ben je klaar om de feestdagen lekker in te luiden? Tony’s Chocolonely pakt weer uit met alles wat je chocohart sneller doet slaan. Deze koude maanden zorgen zij voor de ultieme choco-overload én een vleugje extra betekenis. Of je nu aftelt naar Kerst met de nieuwste Tony’s aftelkalender of de smaak van speculaas in de Sintletter niet kunt weerstaan: met Tony’s maak je er een heerlijk én eerlijk feestje van!
Vier de feestdagen met Tony's Chocolonely
Nieuw dit jaar? Een extra compacte versie van de populaire aftelkalender! Voor €11,99 (kleine versie) of €16,99 (grote versie) tel je 24 dagen af naar kerst met dagelijks een vakje vol Tiny Tony’s. Perfect om in de sfeer te komen en om jezelf elke dag te trakteren op een eerlijke chocoladesnack.
Voor wie de Sint viert, heeft Tony's een heerlijke melkchocolade S-letter met speculaas en spijs (slechts €4,69!). Perfect om cadeau te doen aan een Sebastiaan, een Sofie, of misschien wel aan je schoonvader? Of gewoon lekker zelf opsnoepen, want geef toe: zo’n letter is niet veilig als hij eenmaal in huis is!
Tony's Chocolonely strijdt al jaren tegen moderne slavernij in de cacao-industrie. Door te kiezen voor hun chocolade, steun je een toekomst zonder uitbuiting. Hoe meer mensen voor eerlijke chocolade gaan en hun verhaal delen, hoe dichter we bij een keten zonder slavernij komen.En laten we eerlijk zijn: chocolade smaakt nóg beter als het goed zit, toch?
Alle producten van Tony’s vind je bij de supermarkt of online in hun webshop.
Oostende krijgt eigen Mexicaans spiritsfestival
Oostende maakt zich klaar voor een shot Mexicaanse cultuur. Op zondag 28 september strijkt het gloednieuwe festival Copitas neer in het iconische Thermae Palace, en nee, dit is geen standaard tequila-party met sombrero’s en zout op je hand. Denk: exclusieve tastings, diepgaande verhalen en onbekende parels uit de Mexicaanse spiritswereld.
Achter het festival zitten foodie en podcastmaker Stijn Deschacht (‘Over Eten’) en spiritskenner Jeroen Van Dyck (bekend van o.a. Liquid Leuven). Wat je mag verwachten? Meer dan enkel tequila en mezcal. “Mexico heeft véél meer te bieden dan mensen denken. Er bestaan zo’n 150 soorten agave, maar ook Mexicaanse gin, rum en zelfs whisky zijn het ontdekken waard,” klinkt het.
Op het programma: tastings van zeldzame flessen, masterclasses met internationale experts en food pairings met Mexicaanse invloeden. Geen commerciële cocktailbar toestanden, maar een festival voor wie écht wil proeven, luisteren en leren.
Waar? Thermae Palace, Oostende
Wanneer? Zondag 28 september 2025
Tickets? Via copitas.be
Zin in een echte babbel? Coca-Cola lanceert 'babbeltafels' in Leuvense cafés
Na weken blokken snakt je brein naar een goeie babbel en tof gezelschap. En dat beseft Coca-Cola ook. In het kader van hun 'Share a Coke'-campagne lanceren ze samen met 11 Leuvense horecazaken deze zomer zogeheten ‘babbeltafels’: tafels waar je gewoon kan aanschuiven als je zin hebt in een spontaan gesprek. Even op adem komen na de examens, sociaal contact inhalen en misschien zelfs een nieuwe vriend(in) maken.
Uit nieuw onderzoek blijkt dat 7 op de 10 studenten tijdens de blokperiode sociaal contact missen. En dat niet alleen: 9 op de 10 geven toe dat ze het moeilijk vinden om in real life nieuwe mensen te leren kennen. De drempel is hoog, de nood is groot, en net daarom zijn de babbeltafels zo welkom.
Coca-Cola voorziet op elke tafel 12 speelse ijsbrekers om het gesprek op gang te trekken. Denk aan: “Wat is je meest random fact?” of “Met wie zou je eens een dag willen ruilen?”. Kortom, de ideale excuses om dat awkward eerste moment te skippen.
Na Leuven volgen ook Antwerpen, Brussel en Luik. In totaal zullen een vijftigtal cafés meedoen aan deze mini ‘tour de Belgique’. En spoiler: als iemand onverwacht bij je komt zitten, vinden 7 op de 10 studenten dat gewoon leuk. Dus geen stress, gewoon gaan zitten, babbelen én van een ijskoude Coca-Cola genieten natuurlijk.
Meer weten of checken waar je terechtkan? Je vindt alle deelnemende cafés via deze link.
Ontdek meer
Pop-up tijdens Gentse Feesten: 5 influencers openen Chums smashburgers
Yum!
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/07 Flo Windey
- 14/07 Oliver Symons
- 15/07 Jade Anna
- 15/07 Kobe Peeters
- 16/07 Marthe De Pillecyn