Lidl lanceert eigen 'Emily in Paris'-lijn

Chelsy Vanlerberghe-06 september 2024 om 12:06

Ooh la la! Lidl brengt Parijs naar de winkelrekken. De winkelketen heeft een exclusieve en uitgebreide 'Emily In Paris'-lijn uitgebracht om de release van het nieuwe seizoen van de hitserie te vieren. Denk aan cosmetica, loungewear, keukenbenodigdheden, food, drinks en meer!

Voor een relaxte avond bingewatchen kun je de 'Emily in Paris'-damespyjama's en de bijpassende pantoffels in huis halen. Het gezelliger maken in huis? Dan is er ook een geurkaars, helemaal in thema.

En omdat zoekopdrachten naar 'Franse desserts' dit jaar met 45% zijn gestegen en meer dan 19,9 miljoen mensen Emily's avonturen hebben gevolgd, is het de perfecte tijd om te genieten van een beetje Franse levensvreugde. De lijn heeft lekkernijen zoals een franse kaasselectie, macarons, luxe chocoladetruffels, mini-éclairs en nog veel meer. Dorst? Drink wat Duc Du Couer roze limonade uit je eigen 'Emily in Paris'-tumbler. Of liever een Franse wijn? Kan ook!

Voor de keuken zijn er ook verschillende accessoires te koop, zoals spatels, lepels en meer. Kommen, kopjes, you name it! Er zijn ook roze beauty- en make-upaccessoires, zoals sponsjes, concealerborstels en compacte spiegels.

Dus snel naar Lidl! Misschien vind je er wel je eigen Emily of Gabriel.

It's a wrap: opnames 'Euphoria 3' afgerond

Karen Luiken-16 november 2025 om 07:50

Het is zover. De opnames van het langverwachte derde seizoen van ‘Euphoria’ zitten erop. Het heeft lang geduurd, maar het vervolg komt dus eindelijk onze kant op. Dat heeft actrice Sydney Sweeney bevestigd in een gesprek met Deadline.

“Ik heb de opnames vorige week afgerond”, aldus Sydney, die de rol van Cassie speelt in de serie. “Het is heel spannend. We hebben sinds februari gefilmd.”

De première voor het derde seizoen staat gepland voor 2026, ruim vier jaar nadat het tweede seizoen eindigde. fans mogen in het totaal acht afleveringen verwachten.

Naast Sydney keren ook Zendaya, Jacob Elordi, Hunter Schafer, Eric Dane, Alexa Demie en Maude Apatow terug in de serie.

Netflix deelt trailer van kerstserie 'Man vs. Baby'

Karen Luiken-15 november 2025 om 12:22

Aftellen naar kerst wordt nóg leuker. Met dank aan Netflix, die op 11 december de serie ‘Man vs. Baby’ beschikbaar maakt voor abonnees. De officiële trailer van die reeks is nu verschenen.

De serie is een vervolg op ‘Man vs. Bee’, waarbij het hoofdpersonage Trevor Bingley in een chaotische ramp terechtkwam toen hij als huisoppasser te maken kreeg met een irritante bij. In ‘Man vs. Bee’ krijgt hij niet te maken met een bij, maar met een baby.

Trevor is inmiddels conciërge op een school en krijgt het verleidelijke aanbod om tijdens de kerstdagen op een luxe penthouse in Londen te passen. Maar op de laatste dag van het schooljaar krijgt de conciërge er onverwachts een kleine metgezel bij. Zal Trevor, met een penthouse om te beschermen en een baby om te boeren, de rustige kerst kunnen beleven waar hij op hoopt, of zullen de festiviteiten in chaos ontaarden?

De hoofdrol wordt gespeeld door Rowan Atkinson, die je ook wel kunt kennen als Mr. Bean. De serie bestaat uit vier afleveringen die elk 30 minuten duren.

Ontdek meer