Acteurskoppel Ryan Gosling en Eva Mendes waren zondag voor het eerst sinds lange tijd weer samen in het openbaar te zien. Het stel nam hun dochters Esmeralda en Amada mee naar de Olympische Spelen in Parijs om wat wedstrijden bij te wonen.
Ryan Gosling en Eva Mendes voor het eerst in 10 jaar gefotografeerd
Ondanks dat ze al twaalf jaar samen zijn, houden de acteurs hun privéleven meestal ver uit de spotlights. Volgens Amerikaanse media is het bijna tien jaar geleden dat het koppel voor het laatst samen werd gefotografeerd op een publiek evenement.
Tijdens hun bezoek genoten Eva en Ryan in de turnhal van de vrouwenfinale op de brug met ongelijke leggers. Ze juichten toen de Amerikaanse Suni Lee een bronzen medaille pakte.
Parijs barstte die dag van de celebs op de tribunes. Naast het sterrenkoppel waren ook Tom Cruise, Lady Gaga, Ariana Grande en Snoop Dogg gespot om de atleten aan te moedigen.
Fitness wordt duurder: btw gaat van 6 naar 12%
Als je dacht dat je grootste struggle in de gym je motivatie was: think again. De overheid draait de schroef aan en verhoogt de btw op fitnessabonnementen van 6 naar 12 procent. Daardoor zullen fitnessclubs hun prijzen optrekken. Voor jou betekent dat ongeveer 20 à 30 euro extra per jaar voor een basic abonnement.
Fitnessclubs zeggen dat ze de kosten niet anders kunnen opvangen. Veel sporters zijn teleurgesteld, want net nu steeds meer jongeren proberen sporten vol te houden, wordt het opnieuw duurder. En dat terwijl onderzoek al jaren zegt dat investeren in beweging uiteindelijk minder kost voor de gezondheidszorg.
De sportsector noemt het dan ook “contraproductief”, maar de maatregel blijft staan. Wanneer de nieuwe prijzen precies ingaan, wordt binnenkort duidelijk.
'Vampire Diaries'-actrice Kat Graham verwacht eerste kindje
Kat Graham, aka Bonnie Bennett voor iedereen die The Vampire Diaries religieus heeft gebinged, heeft groot niews gedeeld: ze is in verwachting van haar eerste kindje. De 36-jarige actrice dropte het nieuws op Instagram met een reeks zachte, dromerige foto’s, haar babybuik front and center.
“We’re having a baby!!!” schreef ze bij de post. Haar man Bryant Wood reageerde meteen: “We are ready!”
De aankondiging komt een paar weken nadat Kat en Bryant hun tweede huwelijksceremonie vierden. Het koppel trouwde oorspronkelijk al in 2023 tijdens een mini-ceremonie in Los Angeles, maar gaf elkaar dit najaar opnieuw het jawoord met familie en vrienden erbij. De twee kennen elkaar al jaren en waren eerst beste vrienden voor ze een koppel werden. Een naam of due date heeft het koppel nog niet gedeeld.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 03/12 Angèle
- 04/12 DJ Faisal Chatar
- 05/12 Conan Gray
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept