Otomat lanceert zomermenu vol zomerse favorieten

Chelsy Vanlerberghe-10 juli 2024 om 13:18

Hoewel je het misschien niet zou zeggen als je naar buiten kijkt, is het toch echt zomer! Om dat te vieren, lanceert het Belgische pizzarestaurant Otomat een speciaal zomermenu. Dit menu zit vol verrassende smaken en heerlijke combinaties, perfect voor die lange (en hopelijk binnenkort zonnige) zomerdagen.

Otomat heeft de pizza-ervaring heruitgevonden en er een unieke, Belgische twist aan gegeven. Wat maakt Otomat zo speciaal? Hun pizzabodems worden gemaakt met dezelfde biergist die wordt gebruikt om Duvel bier te brouwen en krijgen drie dagen de tijd om te rijzen. Het resultaat? Een superdunne, knapperige bodem die je nergens anders vindt. Voeg daar toppings van topkwaliteit en verrassende bierpairings aan toe, en je hebt een unieke pizza-ervaring.

Check deze zomerse pizza's die je vanaf nu kunt proberen:

  • Zorba The Freak: Coeur de boeuf tomaten, aubergine, feta, zure room, rode pepers en munt. (Graag met vlees: bestel een add-on merguez gehakt). Bier tip: Duvel
  • Kaiser Chicks: Gegrilde kip, ansjovis, Romeinse sla met Caesar dressing en Grana Padano schilfers.
    Bier tip: Chouffe Lite
  • Las Vega (vegan): Spicy curry legumaise, jonge bladspinazie, champignons, kokosvlokken, knoflook en sojayoghurt espuma. Bier tip: Vedett IPA (van ’t vat)

Otomat staat bekend om hun wilde en heerlijke combinaties, met de beste Belgische producten en een vleugje rock & roll. Ze halen inspiratie uit Vlaamse klassiekers zoals vol-au-vent en Gentse waterzooi. Het menu van Otomat bevat ook twee plantaardige pizza’s. Dit is niet alleen om de planeet te beschermen, maar ook om te laten zien dat pizza net zo lekker kan zijn zonder kaas en/of vlees.

De pizza’s van Otomat zijn gemaakt om te delen. Ze worden van tevoren in stukken gesneden zodat ze gemakkelijk opgepakt en gedeeld kunnen worden, ideaal voor een gezellige tijd met een grotere groep.

... Of je kan de hele pizza gewoon voor jezelf houden. We don't judge. oto

Antwerpen krijgt met Le Boys een nieuwe smashburger-hotspot

Karen Luiken-10 september 2025 om 17:58

Antwerpen kent al heel veel goede eetzaakjes, maar vanaf 25 september komt er daar nog eentje bij. En niet zomaar eentje... Nee, over twee weken kun jij bij Le Boys overheerlijke smashburgers eten!

Le Boys is een plek waar smashburgers, muziek en street culture elkaar ontmoeten. Het idee van de zaak is afkomstig van Beka Gogeshvili en ontstond tijdens een avond met vrienden. Samen met hen, ‘the boys’, groeide het uit tot een volwaardig concept en kreeg het zijn naam: Le Boys.

Bij Le Boys vind je straks allerlei verschillende smashburgers, met als signature de Hotboy, een double patty met pepper jack cheese, jalapeños, crunchy uitjes en Le Boys chipotle mayo.

De zaak opent op 25 september aan de Suikerrui 30, maar ook aan de Verschansingstraat 3 op het Zuid is sinds een kleine twee weken een vestiging te vinden.

“Met Le Boys wil ik een plek creëren waar foodies, creatives en party people elkaar vinden”, zegt bedenker Beka Gogeshvili. “Niet alleen om te eten, maar om te connecteren, te ontdekken en geïnspireerd buiten te stappen. Le Boys moet een Antwerpse hub worden waar de nieuwe generatie zich thuis voelt en zichzelf kan laten zien.”

5 Mangaroca Batida de Côco-cocktails voor een zwoele nazomer

Joyce Vander Auwera-04 september 2025 om 13:00

Laat de nazomer zachtjes in je armen vallen met de zwoele warmte van Mangaroca Batida de Côco, “The kiss of the coconut”. Dit creamy likeurtje (16%) uit Brazilië geeft elke cocktail een tropische twist. Wij tippen vijf sexy recepten die de laatste zonnestralen net dat tikkeltje langer laten duren. Cheers!

1. Batida Passion

Ingrediënten:

  • 6 cl Mangaroca Batida de Côco
  • 6 cl passievrucht-nectar
  • Ijsblokjes
  • Takje munt

Zo maak je het:

Vul een glas met ijs, giet de Batida en passievrucht-nectar erover en roer niet: zo krijg je een mooie gelaagde look. Werk af met een takje munt.

Batida Passion

2. Batida on the Rocks

Ingrediënten:

  • 6 cl Mangaroca Batida de Côco
  • Ijsblokjes

Zo maak je het:

Simpel, puur en verleidelijk: schenk Mangaroca Batida de Côco rechtstreeks over ijsblokjes. Laat de kokosroom zachtjes smelten in je glas, perfect voor wie van pure vibes houdt.

Batida on the Rocks

3. Batida Piña Colada

Ingrediënten:

  • 5 cl Mangaroca Batida de Côco
  • 3 cl witte rum
  • 10 cl ananassap
  • 2 cl room of kokosroom
  • Ijsblokjes
  • Ananasschijfje

Zo maak je het:

Doe alle ingrediënten in een blender met ijs en mix tot een romige, tropische cocktail. Giet in een groot glas en werk af met een schijfje ananas. De ultieme zomerklassieker.

Batida Piña Colada

4. Batida African Taste

Ingrediënten:

  • 4 cl Mangaroca Batida de Côco
  • 12 cl bananensap
  • 4 cl vers sinaasappelsap
  • Ijsblokjes
  • Sinaasappelschijfje

Zo maak je het:

Shake alle ingrediënten samen met ijs en giet het door een zeef in je glas. Garneer met een schijfje sinaasappel. Fris, fruitig en net dat tikkeltje anders.

Batida African Taste

5. Batida Sunrise

Ingrediënten:

  • 4 cl Mangaroca Batida de Côco
  • 8 cl ananassap
  • Scheut kersenlikeur
  • Ijsblokjes

Zo maak je het:

Schenk Mangaroca Batida de Côco en ananassap in een glas met ijs. Voeg langzaam de kersenlikeur toe zodat er een sunrise-effect ontstaat. Perfect om de golden hour mee in te luiden.

Batida Sunrise

Nazomer? Wij sippen gewoon door alsof het juli is. 🥥🌴🍸

Ontdek meer