Man klaagt Gwyneth Paltrow aan wegens geëxplodeerde vaginakaars

Karen Luiken-19 oktober 2021 om 08:00

Gwyneth Paltrow wordt aangeklaagd vanwege haar vaginakaars. Het product, dat ze een tijdje geleden op de markt bracht en waarvan ze beweert dat het naar haar vajayay ruikt, zou ontploft zijn. Dat meldt TMZ.

De zaak wordt aangespannen door de Texaanse man Colby Watson. Hij kocht de kaars in januari via het wereldwijde web. Toen hij het ding een paar weken later voor het eerst aanstak, zou het ding na een uur of drie geëxplodeerd zijn. Er kwamen hoge vlammen uit en de kamer stond vol met rook.

De man waarschuwt dat de kaars aanzienlijke verwondingen kan veroorzaken wanneer deze ontploft. Hoewel de kaars – die volgens hem gevaarlijk is – gepaard gaat met een bijsluiter waarop staat dat je het product niet langer dan twee uur moet laten branden, vindt hij dat de waarschuwing niet voldoende is.

Er zit volgens de man niets anders op dan het bedrijf van Gwyneth Paltrow aan te klagen. Hij eist een schadevergoeding van meer dan 5 miljoen dollar.

Steeds meer mannen laten ‘Scrotox’ zetten

Chelsy Vanlerberghe-12 november 2025 om 14:59- Foto:

Diana Polekhina on Unsplash

De wereld van cosmetische ingrepen wordt met de dag gekker. Lippen, kaken, billen… en nu dus ook: de balzak. Jawel, steeds meer mannen laten Botox injecteren in hun scrotum: een behandeling die online de naam Scrotox kreeg.

De procedure zou de huid daaronder gladder maken, rimpels verminderen en zelfs de testikels groter doen lijken. “Zo’n 80 procent van de mannen doet het puur om esthetische redenen", zegt Dr. Mike Tee van de Harley Street Skin Clinic. “Maar bij sommigen helpt het ook bij medische klachten, zoals overactieve spieren of overmatig zweten in het kruis.”

Toch is het niet zonder risico. Volgens artsen kunnen de spieren te veel ontspannen, wat leidt tot asymmetrie (lees: ongelijk hangende ballen) of zelfs een negatieve invloed op spermaproductie en vruchtbaarheid.

Dit is waarom vrouwen meer slaap nodig hebben dan mannen

Karen Luiken-10 november 2025 om 06:09- Foto:

Photo by Andisheh A on Unsplash

Een vrouw heeft meer slaap nodig dan een man om het lichaam volledig te kunnen herstellen. Hoe dat komt? Vrouwen werken overdag vaak harder en moeten hun hersenen dus meer gebruiken dan mannen. Dat zegt slaapspecialist Jim Horne in een artikel van The Independent.

Jim Horne is een professor bij Loughborough University en zegt dat vrouwen meer hersengebieden tegelijkertijd gebruiken dan mannen. Ze zijn vaker aan het multitasken en voeren dan zowel emotionele als andere taken uit, waardoor een groot deel van hun hersenen actief aan het werk gezet wordt.

Het gevolg daarvan? Vanwege de hoge hersenactiviteit zijn vrouwen sneller moe en hebben ze meer tijd nodig om het lichaam te kunnen laten herstellen. Kortom: ze gebruiken meer van hun hersenen, hebben meer herstel nodig en dus meer slaap.

Gemiddeld gaat het om zo’n twintig minuten slaap die vrouwen meer nodig hebben dan mannen. Bij sommige vrouwen is dat meer, bij andere juist minder.

Ontdek meer