Pizza en broodje inéén: Domino's zet nieuw gerecht op het menu

Karen Luiken-18 oktober 2021 om 13:36

Wat als je zin hebt in de overheerlijke smaken die een pizza rijk is, maar je maag geen plek biedt voor een grote maaltijd? Domino’s heeft de oplossing. De keten komt met een nieuw gerecht dat perfect is als lunchgerecht, tussendoortje of voor kleine eters.

We hebben het over de Cal’z, een kleinere variant van de populaire pizza calzone. Het is een dubbelgevouwen pizza met een overheerlijke vulling. Domino’s Pizza start in eerste instantie met drie verschillende smaken. De eerste is een variant met ham, kaas en tomatensaus. Eet je graag vegetarisch? Ga dan voor de optie met geitenkaas, mozzarella, honing en emmentaler. Voor de echte vleesfanaten is er tot slot ook nog een Cal’z met mozzarella, kip, kebab, knoflooksaus en emmentaler.

‘’Met deze drie varianten van de Cal’z bieden we voor ieder wat wils. Of je nu van vlees houdt, graag kip eet of vegetariër bent”, legt Tyla Robinson uit, innovatiechef bij Domino’s. “Doordat je dit gerecht eet als een broodje, is het de ultieme lunchverwennerij.’’

De Cal’z is bij elke Domino’s Pizza vestiging in België verkrijgbaar voor de prijs van 4,95 euro.

Oostende krijgt eigen Mexicaans spiritsfestival

Chelsy Vanlerberghe-04 juli 2025 om 11:46

Oostende maakt zich klaar voor een shot Mexicaanse cultuur. Op zondag 28 september strijkt het gloednieuwe festival Copitas neer in het iconische Thermae Palace, en nee, dit is geen standaard tequila-party met sombrero’s en zout op je hand. Denk: exclusieve tastings, diepgaande verhalen en onbekende parels uit de Mexicaanse spiritswereld.

Achter het festival zitten foodie en podcastmaker Stijn Deschacht (‘Over Eten’) en spiritskenner Jeroen Van Dyck (bekend van o.a. Liquid Leuven). Wat je mag verwachten? Meer dan enkel tequila en mezcal. “Mexico heeft véél meer te bieden dan mensen denken. Er bestaan zo’n 150 soorten agave, maar ook Mexicaanse gin, rum en zelfs whisky zijn het ontdekken waard,” klinkt het.

Op het programma: tastings van zeldzame flessen, masterclasses met internationale experts en food pairings met Mexicaanse invloeden. Geen commerciële cocktailbar toestanden, maar een festival voor wie écht wil proeven, luisteren en leren.

Waar? Thermae Palace, Oostende
Wanneer?
Zondag 28 september 2025
Tickets?
Via copitas.be

Zin in een echte babbel? Coca-Cola lanceert 'babbeltafels' in Leuvense cafés

Chelsy Vanlerberghe-28 juni 2025 om 10:23

Na weken blokken snakt je brein naar een goeie babbel en tof gezelschap. En dat beseft Coca-Cola ook. In het kader van hun 'Share a Coke'-campagne lanceren ze samen met 11 Leuvense horecazaken deze zomer zogeheten ‘babbeltafels’: tafels waar je gewoon kan aanschuiven als je zin hebt in een spontaan gesprek. Even op adem komen na de examens, sociaal contact inhalen en misschien zelfs een nieuwe vriend(in) maken.

Uit nieuw onderzoek blijkt dat 7 op de 10 studenten tijdens de blokperiode sociaal contact missen. En dat niet alleen: 9 op de 10 geven toe dat ze het moeilijk vinden om in real life nieuwe mensen te leren kennen. De drempel is hoog, de nood is groot, en net daarom zijn de babbeltafels zo welkom.

Coca-Cola voorziet op elke tafel 12 speelse ijsbrekers om het gesprek op gang te trekken. Denk aan: “Wat is je meest random fact?” of “Met wie zou je eens een dag willen ruilen?”. Kortom, de ideale excuses om dat awkward eerste moment te skippen.

Na Leuven volgen ook Antwerpen, Brussel en Luik. In totaal zullen een vijftigtal cafés meedoen aan deze mini ‘tour de Belgique’. En spoiler: als iemand onverwacht bij je komt zitten, vinden 7 op de 10 studenten dat gewoon leuk. Dus geen stress, gewoon gaan zitten, babbelen én van een ijskoude Coca-Cola genieten natuurlijk.

Meer weten of checken waar je terechtkan? Je vindt alle deelnemende cafés via deze link.

Ontdek meer