Joost Klein is uitgesloten van de juryshow van het Eurovisiesongfestival vanwege een lopend onderzoek naar een recent incident. Nog niet op de hoogte? Hier lees je meer.
AVROTROS meldt dat de European Broadcasting Union (EBU) geen toestemming heeft gegeven voor zijn deelname vanavond (21u) in de Malmö Arena. De vakjury zal daarom het optreden van 'Europapa' uit de tweede halve finale beoordelen.
De EBU onderzoekt nog steeds het incident rond Klein, maar verdere details zijn niet bekend. Er zijn geruchten over een mogelijk geweldsincident, maar dit is niet formeel bevestigd. De EBU heeft aangegeven dat er nog steeds 'discussies' gaande zijn met AVROTROS, die de Nederlandse inzending organiseert, maar het is onduidelijk wanneer er een beslissing zal worden genomen.
Op sociale media gaat de geruchtenmolen ondertussen volop z'n gang. Zo zou Klein een klap uitgedeeld hebben aan een Israëlische journalist die spotte met de dood van zijn overleden ouders. Verder gaan er andere roddels rond, onder andere dat hij een aanvaring had met een fotografe tot ruzie met de Israëlische delegatie. Alleszins zou er sprake zijn van een fysieke confrontatie, to be continued.
Vrijdag 19 september. Onthoud die datum als je ook maar een beetje fan bent van Cardi B. De rapper kondigt op Instagram aan dat ze op deze dag haar gloednieuwe album uitbrengt.
De plaat heet ‘Am i the Drama?’ en is de langverwachte opvolger van Cardi B’s eerste album ‘Invasion of Privacy’ uit 2018. Veel fans dachten dat de artiest vorig jaar al met een nieuwe plaat zou komen – die belofte deed ze immers zelf – maar dat plan heeft ze toch uitgesteld naar dit jaar.
Via social media wordt alvast de albumcover gedeeld. Je ziet het voorproefje hieronder.
Psychiater en medicijnen hielpen Rachel Zegler van angsten af
Rachel Zegler heeft het ontzettend zwaar gehad met alle kritiek die binnenkwam op de live action-remake van ‘Snow White’. In een interview met i-D vertelt ze dat ze professionele hulp moest zoeken om erbovenop te komen.
De kritiek op de film ontstond al voordat ‘Snow White’ in de bioscoop draaide. Mensen waren het niet eens met de casting en vonden dat de makers voor een witte Sneeuwwitje hadden moeten kiezen – zoals in de tekenfilm – en niet voor Rachel Zegler, die een Colombiaanse en Poolse achtergrond heeft.
De actrice kreeg het online zwaar te verduren en zag de rol waar ze eigenlijk zo blij mee was, in een nachtmerrie veranderen. Hoe meer kritiek ze kreeg, hoe slechter het met haar ging. Ze moest naar een psychiater om erbovenop te komen en kreeg medicijnen tegen haar angsten. “Ik functioneerde gewoon niet”, zegt ze.
De psychiater en medicijnen hebben haar geholpen, en inmiddels gaat het weer beter met Rachel. Tegen i-D zegt ze: "Ik kies er niet voor om me rot te voelen als ik ermee geconfronteerd word. Ik kies niet voor negativiteit als ik ermee geconfronteerd word. Ik kies voor positiviteit, licht en geluk. En ik geloof soms echt dat geluk absoluut een keuze is, en elke dag word ik wakker en denk ik dat ik heel veel geluk heb met het leven dat ik leid.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 25/06 Timon Verbeeck
- 25/06 DJ Hakim Chatar
- 25/06 Sarah Puttemans
- 26/06 Ariana Grande
- 26/06 Jennette McCurdy