Doriana heeft afgelopen zaterdag het ‘Big Brother’-huis moeten verlaten. In een reactie op Instagram blikt ze terug op de mooie tijd en bedankt ze alle fans die haar hebben gesteund tijdens haar avontuur.
'Big Brother'-deelneemster Doriana reageert op vertrek
“Ik heb van elke seconde genoten en ik heb vrienden voor het leven gemaakt”, schrijft Doriana bij een reeks foto’s uit de ‘Big Brother’-villa. Maar het was niet alleen maar rozengeur en maneschijn. De blondine heeft sinds haar thuiskomst haatreacties voorbij zien komen en reageert daar nu subtiel op. “Ik wil jullie er graag aan herinneren dat dit een SPEL is. Naast het spel zijn alle bewoners lieve, leuke en oprechte mensen. Dus wees dan ook alsjeblieft lief naar elkaar.”
De persoon die Doriana het meeste mist, is Rohani. Maar ook de scheetgeuren van Tyron, Randy en Basiri worden volgens haar gemist. “Als laatste wil ik ook nog even zeggen dat al jullie lieve berichtjes mij zo veel steun hebben gegeven. Ik lees ze allemaal! Wees positief, dankbaar en geniet elke dag van het leven.”
Red Sebastian lost videoclip van songfestivalnummer
Red Sebastian heeft vandaag de videoclip van zijn nummer ‘Strobe Lights’ gelost. Met het liedje vertegenwoordigt hij in mei ons land tijdens het Eurovisiesongfestival.
Net als het nummer ‘Strobe Lights’ brengt ook de videoclip een ode aan de energie van de ravecultuur. De beelden laten zien hoe Red Sebastian een hallucinerende trip maakt door een steeds veranderende wereld waarin realiteit en illusie vervagen.
"In het nummer ‘Strobe Lights’ speel ik vocaal met hoogtes en laagtes, en dat wilde ik visueel doortrekken, zoals ik eerder in de finale van ‘Eurosong 2025’ deed”, aldus de zanger volgens VRT. “Maar deze keer met een échte lift waarin we ook écht konden feesten. Daarnaast vond ik het leuk om te spelen met het contrast tussen de alledaagse Seppe en het showbeest dat Red Sebastian is. Ik hoop dat iedereen de clip net zo epic vindt als ik!"
De zanger, wiens echte naam Seppe Herreman is, is op dinsdag 13 mei in de eerste halve finale te zien. Donderdag is de tweede halve finale, gevolgd door de grote finale op zaterdag 17 mei. Het songfestival vindt dit jaar plaats in het Zwitserse Bavel.
Gloednieuwe trailer van laatste seizoen 'You' gedropt
Hey, you. Ben je al klaar voor het vijfde en laatste seizoen van de hitserie ‘You’? Zorg daar maar voor, want de gloednieuwe afleveringen komen over anderhalve maand naar je scherm. En in aanloop daarvan, deelt Netflix nu alvast een voorproefje in de vorm van een trailer.
In het nieuwe seizoen keert de beruchte Joe Goldberg samen met zijn (zoveelste) grote liefde Kate Lockwood terug naar New York, waar de charmeur eindelijk een zorgeloos bestaan hoopt te kunnen leiden. Maar Joe zou Joe niet zijn als hij niet weer de nodige drama op zich af zou roepen. Hoewel je zou denken dat hij van zijn fouten heeft geleerd, blijkt het tegenstelde waar. Als hij een nieuwe dame tegen het lijf loopt, zet hij wederom zijn complete toekomst op het spel.
In de trailer komen zowel oude bekenden als nieuwe gezichten voorbij. Zo zien we in verschillende flashbacks geesten uit het verleden zoals Marienne en Love, maar maken we ook kennis met de nieuwe love interest van Joe. Verder maakt ook actrice Amy-Leigh Hickman een comeback, die je waarschijnlijk beter kent als Nadia.
Het vijfde seizoen van 'You' is vanaf 24 april te zien op Netflix.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 11/03 Johnny Knoxville
- 12/03 Stromae
- 13/03 Romi Van Renterghem
- 16/03 Marijn Devalck
- 19/03 DJ Arthur Lewis