Bedenkers Have a Roll lanceren nieuw bakkersconcept in Antwerpen

Karen Luiken-06 november 2023 om 08:08

Het is tijd om afscheid te nemen van je summerbody. Antwerpen krijgt er een nieuw bakkersconcept bij en geloof ons: daar ga je verslaafd aan raken. De bedenkers van Have A Roll, de plek die bekendstaat om zijn vegan kaneelrollen, introduceert Bakkerij Funk.

Bakkerij Funk wordt een samensmelting van versgebakken lekkernijen, heerlijke koffie en natuurlijke wijnen, geïnspireerd door de in Kopenhagen gevestigde hotspot Lille Bakery.

Zo’n beetje alles wat bij Bakkerij Funk in de schappen ligt, wordt gemaakt van plantaardige producten. Zowel de drankjes als gebakjes in het assortiment zijn vegan. Toch liever vlees of vis? Er zijn ook toast-variaties beschikbaar met deze ingrediënten.

Bakkerij Funk bevindt zich op Kronenburgstraat 41A in Antwerpen. De officiële opening staat gepland voor eind november/begin december. Een precieze datum zal later worden gecommuniceerd.

Peterman dropt nieuwe smaak: perzik

Simon Smetryns-01 december 2025 om 10:49

Peterman blijft niet stilstaan. Sinds 1921 lanceerde het jenevermerk al meer dan 20 verschillende varianten, en ook dit jaar komt er een nieuwe flavour bij: Peterman Perzik. De frisse, fruitige smaak haakt in op de Bellini-trend en mikt duidelijk op een jongere 18+ doelgroep.

Perzik past mooi naast de bestaande flavoured Peterman-smaken en moet zorgen voor wat extra zomer in je glas, ook als het buiten grijs is. Perfect om te mixen in een cocktail of om puur te proeven tijdens je volgende predrink.

Vanaf 2026 vind je de flessen in de supermarkt, maar bars kunnen hem nu al voorzien in hun shotjes-assortiment.

Gentse Winterfeesten pakken uit met slim bekersysteem

Simon Smetryns-30 november 2025 om 12:23

Dit jaar worden de Gentse Winterfeesten niet alleen groter, maar ook een pak gebruiksvriendelijker. Vanaf 4 december verandert het centrum opnieuw in een winterse zone vol sfeer, foodkraampjes en een grote ijspiste onder de Stadshal, één van de grootste tijdelijke ijsbanen van het land.

Nieuw is het retoursysteem voor herbruikbare bekers en bestek: elk stuk krijgt een unieke code en het bedrag wordt pas van je rekening gehaald als je het niet binnen 48 uur terugbrengt. Wie zijn beker netjes terug inlevert, betaalt dus niets extra.

Na een regenachtige opbouwperiode rekenen de organisatoren op 28 dagen vol beleving, schaatsplezier en massa’s volk in de stad. De Gentse Winterfeesten lopen van 4 tot en met 31 december.

Ontdek meer