WhatsApp heeft een functie toegevoegd waar veel gebruikers al lang op zaten te wachten. Het is vanaf nu eindelijk mogelijk om foto’s in HD te versturen.
Je kunt vanaf nu (eindelijk) HD-foto's versturen via WhatsApp
WhatsApp-gebruikers kennen het probleem waarschijnlijk allemaal: hoe scherp een door jou gemaakte foto ook is, als je het beeld via WhatsApp verstuurt, wordt de kwaliteit slechter. Veel mensen gebruiken daarom airdrop of een andere functie voor het versturen van kiekjes.
Dat is omslachtig en vanaf nu gelukkig niet meer nodig. WhatsApp heeft een nieuwe functie waarmee je foto’s in HD-kwaliteit kunt verzenden. De feature wordt in de komende weken wereldwijd uitgerold en zodra je er gebruik van kunt maken, zie je bij het versturen van een beeld een HD-knopje staan. Als je daarop drukt, kun je kiezen tussen standaardkwaliteit of HD-kwaliteit. Als je voor de tweede optie gaat, krijg je een betere foto, maar die doet er weliswaar langer over om te verzenden. Bij slecht internet kun je je foto dus beter in standaardkwaliteit versturen.
Bisou Awards zijn terug: wie is de meest impactvolle influencer?
Op 6 november 2025 is het opnieuw zover: de Bisou Awards strijken neer in het iconische Grand Casino Knokke-Heist. Verwacht geen standaard awardshow, maar een avond vol theatrale entrees, koninklijke vibes en fluwelen flair. Het thema dit jaar? A Royal Reawakening – een mix van 18de-eeuwse salons en hedendaagse rebellie, compleet met korsetten, parels en sculpturale outfits.
De Bisou Awards bekronen de meest impactvolle influencers en merken van het moment. Vorig jaar namen onder andere Shauna Dewit, Stien Edlund en Kassaticket een felbegeerd ‘Bisouke’ mee naar huis. Dit jaar liggen de lat én de glitter nóg hoger.
Influencers kunnen genomineerd worden tot en met 6 juli via bisouawards.be. Stemmen kan later van 25 augustus tot en met 14 september. Nieuw dit jaar zijn de categorieën Nature & Sustainability en Industry Achievement. Ook de awards voor onder andere Entertainment, Framily & Relationships en Social Impact kregen een update.
Ook merken komen in de spotlights met de Bisou for Brands, een award voor campagnes die niet alleen scoren, maar ook verbinden. Hier telt niet alleen de impact, maar ook de creativiteit en maatschappelijke relevantie.
Zin om je stem te laten horen of je favoriete creator te steunen? Dan weet je wat je te doen staat.
Dina Tersago in tranen na TikTok-onderzoek in ‘Ze Zeggen Dat’
In een preview van de tweede aflevering van 'Ze Zeggen Dat', zien we een Dina Tersago zoals we haar nog niet vaak zagen: emotioneel, aangeslagen en met tranen in de ogen. De reden? TikTok.
Dina duikt in de wereld van de populaire app en stelt zich de vraag: moet TikTok niet verboden worden voor kinderen onder de 13? Samen met TikTokkers Elias Verwilt en Stien Edlund – twee gezichten die je sowieso kent als je ooit langer dan vijf minuten op de For You Page zat – ontdekt Dina hoe het algoritme werkt en wat je zoal te zien krijgt als jonge gebruiker.
Voor het onderzoek kregen tien 13-jarigen een week lang 80 minuten per dag toegang tot TikTok. Uit die ervaring werd een soort mini-docu gemaakt met de filmpjes die hen door het algoritme werden voorgeschoteld. Denk: content rond mentale problemen, automutilatie en toxisch schoonheidsideaal. De reacties tijdens de première zijn heftig – ouders en jongeren verlaten overstuur de zaal. Ook Dina krijgt het lastig.
En eerlijk: als je weet dat Vlaamse jongeren van 16 tot 24 gemiddeld 80 minuten per dag op TikTok zitten (meer dan op Instagram, Facebook en WhatsApp samen), dan zet zo’n experiment wel aan het denken.
'Ze Zeggen Dat', te zien op maandag 12 mei om 20u40 bij VTM.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 02/07 Manuals
- 02/07 DJ Manuals
- 02/07 Margot Robbie
- 02/07 Ashley Tisdale
- 04/07 Post Malone