Je kent ze wel: cheeseburgers die je eigenlijk geen cheeseburgers mag noemen omdat er veel te weinig kaas op zit. Er wordt vaak over geklaagd en de Burger King in Thailand snapt dat wel. Een cheeseburger moet voornamelijk uit kaas bestaan, vinden ze daar. En daarom komen ze nu met ‘The Real Cheeseburger’.
Burger King introduceert cheeseburger met héél veel kaas
The Real Cheeseburger is een gloednieuw gerecht van de Burger King in Thailand. De traktatie bestaat uit een broodje en kaas, heel veel kaas. Er zitten maar liefst twintig plakjes op.
Vegetariërs kunnen het gerecht gerust eten, want de burger bevat geen vlees. Maar heb je een lactose-intolerantie? Dan kun je er beter vanaf blijven.
“Dit is een grap. Dit is echt”, kondigt Burger King Thailand aan op Instagram. De burger wordt verkocht voor zo’n tien euro.
De zomer is voorbij, het academiejaar begint en dat is een beetje zuur. TAGMAG Insider Kobe Peeters trok naar de Student Welcome in Kortrijk met een zak Lutti om alles toch een beetje sweeter te maken. Eén ding is zeker: studenten blijven snoepers.
Kotfood Battle: welke Rouge is de cherry on top?
Op elk kot is er wel iemand die zweert bij zijn rougebier. Het is dat ene drankje dat tegelijk fancy én gevaarlijk is: smaakt naar kersen, maar gaat gevaarlijk snel binnen. Rougebieren zijn zwaar (meestal rond 8%) en combineren de bitterheid van bier met het zoete van kers. Perfect voor wie geen zin heeft in een pint, maar ook geen cocktail wil.
Onze smaakheld PapiPesto zette zijn bierbril op (letterlijk) en testte er tien. Van klassiekers tot supermarkt-surprises.
1. Albert Heijn – Kasteel Rouge
Score: ★★★★
Prijs: €1,69 voor 33 cl
Per 100 ml: €1,69
De onbetwiste koning van de rougebieren. Duidelijke smaak van kersen – zowel vrucht als pit – en een lange, volle afdronk. Niet te suikerig, mooi donkerrood van kleur en herkenbaar uit duizenden. “Je kan hem er blind uithalen”, zegt Papi. Complex, maar toegankelijk en precies de reden waarom dit bier het genre groot maakte.
2. Delhaize – Cherry Chouffe
Score: ★★★½
Prijs: €2,19 voor 33 cl
Cherry Chouffe is een echte smaakbom. De balans tussen bier en fruit is sterk, al is hij wat zwaarder dan de rest. “Hij smaakt natuurlijk, niet als siroop. Veel smaak, misschien voor sommige mensen iets té veel smaak", aldus Papi. Een rougebier met karakter.
3. Carrefour – Rouge Max
Score: ★★★⅓
Prijs: €1,55 voor 25 cl
Per 100 ml: €2,05
Rouge Max is de underdog van de test. Minder complex dan de toppers, maar daardoor net makkelijker drinkbaar. Verraderlijk licht van smaak voor z’n alcoholpercentage. Zoet, fris en met een duidelijke kersensmaak. “Dit is meer kersenbier dan bier met kers en dat is niet slecht", vindt Papi. Perfect voor wie iets lichters zoekt.
Overzicht
Albert Heijn – Kasteel Rouge
Prijs: €1,69 voor 33 cl
Yummie score: ★★★★
Delhaize – Cherry Chouffe
Prijs: €2,19 voor 33 cl
Yummie score: ★★★½
Carrefour – Rouge Max
Prijs: €1,55 voor 25 cl
Per 33 cl: €2,05
Yummie score: ★★★⅓
Delirium Rouge
Prijs: €1,75 voor 33 cl
Yummie score: ★★★½
Carrefour – Kwak Rouge
Prijs: €2,25 voor 50 cl
Per 33 cl: €1,49
Yummie score: ★★★
Albert Heijn – Tout Bien Rouge
Prijs: €5,89 voor 4 x 33 cl
Per 33 cl: €1,47
Yummie score: ★★★
Super 8 Rouge
Prijs: €1,84 voor 33 cl
Yummie score: ★★½
Aldi – Buval Rouge
Prijs: €2,79 voor 4 x 33 cl
Per 33 cl: €0,70
Yummie score: ★★½
Waterloo
Prijs: €1,84 voor 33 cl
Yummie score: ★★½
Delhaize – Mort Subite
Prijs: €1,55 voor 33 cl
Yummie score: ★★
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 13/10 Caleb McLaughlin
- 14/10 Usher
- 15/10 Ilias El Kostit
- 15/10 Ncuti Gatwa
- 17/10 Jaël Ost