's Werelds oudste hond is 31 geworden

Karen Luiken-14 mei 2023 om 09:15

De oudste hond ter wereld is afgelopen week weer een jaartje ouder geworden. Bobi, een Portugese boerderijhond, is geboren op 11 mei 1992 en mocht donderdag 31 hondenkaarsjes uitblazen.

Bobi is een Rafeiro de Alentejo, een ras waarvan de gemiddelde levensverwachting ligt op twaalf tot veertien jaar. Maar Bobi is dus al dubbel zo oud. Meer dan dubbel zo oud zelfs.

Zijn verjaardag is gisteren groots gevierd in het Portugese dorp Conqueiros. Zo’n honderd mensen waren uitgenodigd, waaronder familieleden, vrienden en buurtbewoners. Er was taart, er kwamen mensen dansen en Bobi werd getrakteerd op een heerlijk diner van lokaal vlees en verse vis.

Bobi kreeg in februari het record van oudste hond ter wereld én oudste hond in de geschiedenis. Sindsdien is hij wereldberoemd. “Fans komen uit heel Europa, maar ook uit Amerika en Japan”, zegt zijn baasje.

Zoek je een kot in het buitenland? Betaal met seks!

Karen Luiken-11 april 2025 om 08:40- Foto:

Photo by Jonathan Borba on Unsplash

Een Braziliaanse vrouw die volgend jaar in Ierland wil studeren, heeft een bizarre aanvraag gekregen. Toen ze reageerde op iets wat op een huuradvertentie leek, kreeg ze het verzoek om huur te betalen in ruil voor seks.

De vrouw wil in het najaar een studie volgen aan de Technische Universiteit Shannon in Ierland. Ze komt uit Brazilië en aangezien dat land niet bepaald dicht bij Ierland ligt, zal ze moeten verhuizen. Drie weken geleden reageerde ze dan ook op een advertentie op de website van een studentenvereniging waarin een huurwoning werd aangeboden.

Het antwoord dat ze op die aanvraag kreeg, was er eentje die ze niet zag aankomen. Ze kreeg een aanbod om haar huur in natura te betalen. En daarmee bedoelen we seks.

Volgens Gearóid Folan, de vicevoorzitter van de studentenverenigingen van de Technische Universiteit Shannon, is ze niet de eerste die zo’n bizar aanbod krijgt. “We zien vaak dat internationale studenten hier het doelwit van zijn”, zegt hij volgens Irish Examiner. “Er komen hier heel veel studenten die zich niet bewust zijn van de huisvestingcrisis en daar wordt misbruik van gemaakt.”

Alleen dit jaar al verschenen er zo’n tien van dit soort incidenten op zijn radar. Om in de toekomst meer incidenten te voorkomen, worden studenten nu tijdens introducties gewaarschuwd.

TAGMAG lanceert limited edition vape met tequilasmaak

Oscar Broothaers-01 april 2025 om 08:25

Een vape die smaakt als het uitgaansleven? TAGMAG got you.

In samenwerking met de Belgische vape-producent Paff-Bar brengt TAGMAG z’n eerste eigen smaak uit: ‘Mistakes & Margaritas’. Het is een eerbetoon aan het uitgaansleven, met alles wat daarbij komt kijken.

De smaak? Een herkenbare kick van tequila met een subtiele hint van citrus, afgerond met een lichte, bittere ondertoon. “We wilden iets maken dat niet alleen lekker smaakt, maar ook een gevoel oproept. Dat moment waarop je denkt: dit was misschien niet mijn beste idee, maar wel een goeie avond,” zegt het team van TAGMAG achter het concept.

De vape wordt gelanceerd in beperkte oplage en zal enkel verkrijgbaar zijn via de TAGMAG-webshop. Het product is bedoeld voor 18+ en voldoet aan alle wettelijke vereisten.

Of er ook nieuwe smaken aankomen? Mogelijk. Intern wordt er al getest met ‘Late Night Decisions’ (vodka lime) en ‘Sunday Scaries’ (espresso martini).

Toeval dat dit net vandaag wordt aangekondigd? Dat laten we in het midden.

Ontdek meer