Average Rob volgt Remco Evenepoel in nieuwe docu

Karen Luiken-12 mei 2023 om 08:26

Dat Remco Evenepoel kan wielrennen, weten we natuurlijk allemaal. Maar wat speelt er toch allemaal in zijn hoofd om als hij op de fiets zit? Die vraag stelt Average Rob hem in een nieuwe documentaire van Streamz.

In de docu worden Remco en zijn team gevolgd richting de finishlijn van de Giro d’Italia. De opnames startten bij de voorbereiding, enkele weken voor de start van de Ronde van Italië, en zullen eindigen aan de finishlijn van de Giro in Rome. Average Rob duikt tijdens die reis in het hoofd van de wielrenner en onderzoekt wat het van een menselijk lichaam én geest vraagt om aan de wereldtop te staan en te blijven.

De documentaire bestaat uit drie afleveringen die vanaf deze zomer exclusief te zien zullen zijn bij Streamz.

Nieuwe film 'Heysel 85' brengt voetbaltragedie van 1985 naar het grote scherm

Chelsy Vanlerberghe-07 mei 2025 om 14:33

Er komt een film over een van de zwartste momenten in de voetbalgeschiedenis. ‘Heysel 85’ brengt de tragedie van het Heizeldrama naar het grote scherm. De opnames zijn net afgerond en de film verschijnt in het najaar van 2026 in de Belgische bioscopen.

Op 29 mei 1985 liep een voetbalmatch in Brussel compleet uit de hand. Tijdens de finale van de Europacup I tussen Liverpool en Juventus braken er rellen uit in het Heyselstadion. Supporters bestormden elkaar, er ontstond paniek, en een muur stortte in. Het gevolg: 39 doden en honderden gewonden.

De nieuwe film ‘Heysel 85’ brengt die tragische avond van 29 mei 1985 voor het eerst naar het grote scherm. Regisseur Teodora Ana Mihai (‘La Civil’) koos voor een fictief verhaal dat zich afspeelt tegen de achtergrond van de ramp. We volgen Marie (Violet Braeckman), dochter van de burgemeester van Brussel én zijn persattaché, en Luca Rossi (Matteo Simoni), een journalist met Italiaanse roots. Terwijl de situatie in het stadion ontspoort, raken ze verstrikt in hun plicht, emoties en de harde realiteit die zich voor hun ogen afspeelt.

Netflix lost teaser voor ‘Squid Game’ seizoen 3 en het is heftig

Chelsy Vanlerberghe-06 mei 2025 om 09:11

Het einde is in zicht: Netflix heeft de eerste teaser gelost voor het derde én laatste seizoen van ‘Squid Game’. En ja hoor, het ziet er meteen heftig uit. In de trailer zien we hoe de beruchte Pink Guards een zwarte doodskist de slaapzaal binnendragen. De spelers kijken gespannen toe… tot die opengaat en Gi-hun erin blijkt te liggen. Wat volgt? Het begin van een nieuwe, dodelijke ronde.

‘Squid Game’ blijft een kijkcijferkanon. Seizoen 2 brak meteen records op Netflix en staat nu op nummer twee qua meeste weergaven ooit. Enkel seizoen 1 deed beter. Regisseur Hwang Dong-hyuk is opnieuw van de partij, net als hoofdrolspeler Lee Jung-jae.

'Squid Game' seizoen 3 is vanaf 27 juni exclusief te zien op Netflix. Klaar voor de ontknoping van de populairste Netflix-serie ooit?

Ontdek meer