Op het wereldwijde web kom je vaak de meest zotte en bizarre dingen tegen. Zo ook deze nieuwe chips die zou smaken naar vagina. Die nieuwe chipssmaak is een stunt van het chipsmerk Chazz.
Chazz, een producent van chips in Litouwen, wou een grote stunt uithalen. Daarmee dachten ze aan een smaak die er speciaal is voor de “seks-hongerige 30-ers”. En voilà, zopas lanceerde Chazz de eerste chips met vaginasmaak.
“Na het proeven ervan zul je je wildste liefdesavonturen herinneren, je eerste echte liefde, en misschien zelfs je orale maagdelijkheid verliezen”. “Onze nieuwe chipssmaak is geïnspireerd op een generatiebrede seksdroogte onder millennials, die de voorkeur geven aan het bekijken van sociale media boven pret onder de lakens. Volgens onderzoeksgegevens van de afgelopen jaren over de hele wereld hebben millennials drie keer minder seks dan hun ouders op dezelfde leeftijd. Het is ongelooflijk dat iemand kiest voor sociale media in plaats van live communicatie, dating en echte seks.”
Een zakje van die bizarre chips kost zo’n 9 euro. Als slogan gebruiken ze de catchy phrase “Verlies je maagdelijkheid met Chazz”.
De chips waren in een mum van tijd uitverkocht, dus heeft Chazz beloofd om de productie zwaar te verhogen.
Oostende krijgt eigen Mexicaans spiritsfestival
Oostende maakt zich klaar voor een shot Mexicaanse cultuur. Op zondag 28 september strijkt het gloednieuwe festival Copitas neer in het iconische Thermae Palace, en nee, dit is geen standaard tequila-party met sombrero’s en zout op je hand. Denk: exclusieve tastings, diepgaande verhalen en onbekende parels uit de Mexicaanse spiritswereld.
Achter het festival zitten foodie en podcastmaker Stijn Deschacht (‘Over Eten’) en spiritskenner Jeroen Van Dyck (bekend van o.a. Liquid Leuven). Wat je mag verwachten? Meer dan enkel tequila en mezcal. “Mexico heeft véél meer te bieden dan mensen denken. Er bestaan zo’n 150 soorten agave, maar ook Mexicaanse gin, rum en zelfs whisky zijn het ontdekken waard,” klinkt het.
Op het programma: tastings van zeldzame flessen, masterclasses met internationale experts en food pairings met Mexicaanse invloeden. Geen commerciële cocktailbar toestanden, maar een festival voor wie écht wil proeven, luisteren en leren.
Waar? Thermae Palace, Oostende
Wanneer? Zondag 28 september 2025
Tickets? Via copitas.be
Zin in een echte babbel? Coca-Cola lanceert 'babbeltafels' in Leuvense cafés
Na weken blokken snakt je brein naar een goeie babbel en tof gezelschap. En dat beseft Coca-Cola ook. In het kader van hun 'Share a Coke'-campagne lanceren ze samen met 11 Leuvense horecazaken deze zomer zogeheten ‘babbeltafels’: tafels waar je gewoon kan aanschuiven als je zin hebt in een spontaan gesprek. Even op adem komen na de examens, sociaal contact inhalen en misschien zelfs een nieuwe vriend(in) maken.
Uit nieuw onderzoek blijkt dat 7 op de 10 studenten tijdens de blokperiode sociaal contact missen. En dat niet alleen: 9 op de 10 geven toe dat ze het moeilijk vinden om in real life nieuwe mensen te leren kennen. De drempel is hoog, de nood is groot, en net daarom zijn de babbeltafels zo welkom.
Coca-Cola voorziet op elke tafel 12 speelse ijsbrekers om het gesprek op gang te trekken. Denk aan: “Wat is je meest random fact?” of “Met wie zou je eens een dag willen ruilen?”. Kortom, de ideale excuses om dat awkward eerste moment te skippen.
Na Leuven volgen ook Antwerpen, Brussel en Luik. In totaal zullen een vijftigtal cafés meedoen aan deze mini ‘tour de Belgique’. En spoiler: als iemand onverwacht bij je komt zitten, vinden 7 op de 10 studenten dat gewoon leuk. Dus geen stress, gewoon gaan zitten, babbelen én van een ijskoude Coca-Cola genieten natuurlijk.
Meer weten of checken waar je terechtkan? Je vindt alle deelnemende cafés via deze link.
Ontdek meer
Pop-up tijdens Gentse Feesten: 5 influencers openen Chums smashburgers
Yum!
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 05/07 Robbie van de Graaf
- 05/07 Gloria Monserez
- 06/07 Bram en Daan De Bruyn
- 08/07 Jaden Smith
- 10/07 Perrie Edwards