Het is sowieso één van de meest geliefde zoetigheden ter wereld: de smeuïge hazelnootpasta Nutella. Maar nu is er online veel te doen rond een nieuwe witte variant van de heerlijke smeerpasta. Dropt Nutella binnenkort de langverwachte witte variatie?
De goddelijke Nutella-smeerpasta is geliefd bij zowel jong als oud en geef nu toe, is er iets lekkerder dan een warme pannenkoek met zachte en bijna smeltende Nutella? I don’t think so!
Maar ben je klaar om te watertanden? Want online is er nu een witte variant van de zoete smeerpasta opgedoken en de zoetebekjes gaan door het dak!
Maar helaas, don’t get your hopes up, want het is inmiddels al bevestigd dat de circulerende witte smeerpasta niet écht van Nutella komt. Maar hey, wie weet heeft het Nutella-team de hele online commotie wel gevolgd en droppen ze binnenkort hun eigen witte variant? Wij hopen alvast van wel!
The Green Athlete wil sportvoeding eindelijk écht clean maken
Als je ooit in de supplementenrayon hebt gestaan en dacht “waarom zit hier overal zoveel rommel in?”, dan ben je niet alleen. Kickbokser Jannes Vercaemst vond het zelf zo frustrerend dat hij samen met KeyPharm een eigen lijn lanceerde: The Green Athlete. Het merk wil sportvoeding maken die zuiver, effectief en vooral eerlijk is.
Dat idee wordt versterkt door KeyPharm, het bedrijf achter bekende natuurlijke supplementen. Zij zijn al meer dan 15 jaar bezig met research, en die kennis zit nu mee in dit nieuwe sportmerk. Het resultaat: producten die even clean ogen als ze klinken.
Het merk werkt met natuurlijke of lichaamseigen stoffen en focust momenteel op drie categorieën:
Hydrate:
Elektrolyten en isotone drinks die je vochtbalans op peil houden zonder dat je maag die “plakkerige sportdrank vibe” krijgt. Magnesium en calcium komen zelfs uit algen.
Performance:
Beta-alanine tegen verzuring, citrulline tegen vermoeidheid en creatine voor die explosieve power. Plus een pre-workout die geen chemische neon-smaak belooft, maar een combo van aminozuren, vitamines, natuurlijke cafeïne en plantenextracten.
Recovery:
Plantaardige en whey-proteïnes, bone broth met collageen én BCAA’s voor sneller herstel. Gericht op zowel zware sporters als mensen die hun energie weer willen opkrikken.
Ook topsporters stappen mee in het verhaal
Atleten zoals Matthieu Bonne, Oshin Derieuw en Koen Naert gebruiken de producten ondertussen zelf. Niet voor de marketing, maar omdat ze de producten zelf gebruiken voor hun trainingen en wedstrijden. Ze zijn overtuigd van de combinatie natuur + wetenschap + prestaties. Het merk wil zo een nieuwe standaard neerzetten voor sportvoeding die je lichaam ondersteunt zonder extra ballast.
The Green Athlete mikt duidelijk op een nieuwe standaard: sportvoeding die clean smaakt, clean voelt en clean werkt. De producten zijn verkrijgbaar via hun eigen webshop.
Peterman blijft niet stilstaan. Sinds 1921 lanceerde het jenevermerk al meer dan 20 verschillende varianten, en ook dit jaar komt er een nieuwe flavour bij: Peterman Perzik. De frisse, fruitige smaak haakt in op de Bellini-trend en mikt duidelijk op een jongere 18+ doelgroep.
Perzik past mooi naast de bestaande flavoured Peterman-smaken en moet zorgen voor wat extra zomer in je glas, ook als het buiten grijs is. Perfect om te mixen in een cocktail of om puur te proeven tijdens je volgende predrink.
Vanaf 2026 vind je de flessen in de supermarkt, maar bars kunnen hem nu al voorzien in hun shotjes-assortiment.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 04/12 DJ Faisal Chatar
- 05/12 Conan Gray
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept
- 08/12 Nicki Minaj