Apple dropt binnenkort nieuwe emoji

Dieter Blarinckx-18 februari 2023 om 09:06- Foto:

emojipedia.org

Gebruik jij vaak emoji in je berichtjes? Dan hebben we leuk nieuws want Apple dropt binnenkort een heleboel nieuwe emoji voor iPhone en iPad. Het gaat om 31 emoji in totaal.

Je kan het zo zot niet bedenken, of Apple heeft er een emoji van gemaakt. Denk bijvoorbeeld aan een schuddend hoofd, hartjes in verschillende nieuwe kleuren én natuurlijk ook wat dieren: een ezel, een kwal, een gans, een merel en een eland.

Deze nieuwe batch van emoji zullen droppen samen met iOS 16.4 voor zowel iPhone als iPad. Die nieuwe update zit momenteel nog in een testfase. Als we bronnen mogen geloven staat de lancering gepland voor maart of april.

Check de nieuwe emoji hieronder:

Bisou Awards zijn terug: wie is de meest impactvolle influencer?

Simon Smetryns-06 juni 2025 om 10:46

Op 6 november 2025 is het opnieuw zover: de Bisou Awards strijken neer in het iconische Grand Casino Knokke-Heist. Verwacht geen standaard awardshow, maar een avond vol theatrale entrees, koninklijke vibes en fluwelen flair. Het thema dit jaar? A Royal Reawakening – een mix van 18de-eeuwse salons en hedendaagse rebellie, compleet met korsetten, parels en sculpturale outfits.

De Bisou Awards bekronen de meest impactvolle influencers en merken van het moment. Vorig jaar namen onder andere Shauna Dewit, Stien Edlund en Kassaticket een felbegeerd ‘Bisouke’ mee naar huis. Dit jaar liggen de lat én de glitter nóg hoger.

Influencers kunnen genomineerd worden tot en met 6 juli via bisouawards.be. Stemmen kan later van 25 augustus tot en met 14 september. Nieuw dit jaar zijn de categorieën Nature & Sustainability en Industry Achievement. Ook de awards voor onder andere Entertainment, Framily & Relationships en Social Impact kregen een update.

Ook merken komen in de spotlights met de Bisou for Brands, een award voor campagnes die niet alleen scoren, maar ook verbinden. Hier telt niet alleen de impact, maar ook de creativiteit en maatschappelijke relevantie.

Zin om je stem te laten horen of je favoriete creator te steunen? Dan weet je wat je te doen staat.

Tinder test met nieuwe lengtevoorkeur

Simon Smetryns-03 juni 2025 om 13:06- Foto:

Good Faces Agency on Unsplash

Tinder test momenteel een functie waarmee Gold- en Platinum-gebruikers een voorkeur kunnen instellen voor de lengte van hun matches. Concreet kunnen ze een gewenste lengterange aanduiden, waarna het algoritme hiermee rekening houdt bij het tonen van profielen.

Volgens Tinder maakt deze functie deel uit van een bredere inspanning om 'intentioneler te connecteren' op het platform. Toch zijn niet alle gebruikers overtuigd. Sommigen vinden dat de optie bestaande schoonheidsidealen versterkt en vooral kortere mannen benadeelt.

Op sociale media klinkt de kritiek luid. “It’s over for short men. Wat moeten ze nu doen?”, klinkt het op X.

Of de functie permanent wordt? Dat is nog niet zeker. “Niet elke test wordt een vaste feature,” aldus Tinder.

Ontdek meer