Coachella maakt nieuwe headliners bekend

Karen Luiken-12 januari 2023 om 07:14- Foto:

Photo by Brandon Hoogenboom on Unsplash

Goed nieuws voor festivalliefhebbers. De organisatie van het wereldberoemde Coachella heeft de line-up en headliners aangekondigd voor de aankomende editie.

Coachella is een feest dat zes dagen duurt en dit jaar plaatsvindt in de weekenden van 14 en 21 april. Het evenement vindt plaats in het Californische plaatsje Indio. Jaarlijks komen er zo’n 200.000 mensen op af.

De mazzelpikken die dit jaar een kaartje weten te scoren, kunnen de headliners Bad Bunny, Blackpink en Frank Ocean live aanschouwen. Andere artiesten die langskomen zijn onder anderen The Kid LAROI, Eric Prydz, Calvin Harris, Charli XCX, Gorillaz en Chemical Brothers. Ook komen er verschillende Belgische artiesten langs, waaronder Angèle en de broers Dewaele.

Waarom The Day Before Tomorrow het perfecte einde van je zomer wordt

Chelsy Vanlerberghe-09 juli 2025 om 12:20

Oké, oké, de zomer is nog maar net begonnen. Maar wees eerlijk: stiekem ben je nú al plannen aan het maken voor dat laatste knalfeestje. Dat ene festival waarop je nog één keer alles geeft voor het back-to-school of back-to-work gedoe begint. En laat The Day Before Tomorrow nu nét dat zijn.

Op zaterdag 30 augustus verandert het Gemeentepark in Brasschaat opnieuw in een mini-universum vol muziek, zon en chaos. De line-up is stacked met namen als Boef, Bankzitters, Omdat Het Kan x Average Rob, Mark With A K & MC Chucky en DJ F.R.A.N.K.

The Day Before Tomorrow is intussen al aan z’n twaalfde editie toe en TAGMAG is er dit jaar voor het eerst ook bij.

TDBT valt net voor het back-to-schoolmoment en voelt daardoor als de officiële “laatste” dag van de zomer. Nog één keer hard gaan gaan alsof het je laatste is. Geen tent meesleuren, geen drie dagen brak rondlopen. Gewoon opstaan, fit aankomen, kapot gaan en tevreden naar huis.

Tickets kosten 38 euro en zijn nu te koop via thedaybeforetomorrow.be. Ze zitten al in de derde en laatste wave, dus als je erbij wil zijn: niet treuzelen.

Sam Fender cancelt optreden op Rock Werchter

Karen Luiken-05 juli 2025 om 11:39

Helaas: Sam Fender zal vanavond niet te zien zijn bij Rock Werchter. De artiest was geboekt als headliner, maar moet zijn optreden cancelen wegens stemproblemen.

De organisatie van Rock Werchter maakt het teleurstellende nieuws bekend via Instagram. “Sam Fender heeft helaas zijn optreden op Werchter Festival moeten afzeggen vanwege een stembandbloeding”, zo klinkt het. “Net als tienduizenden fans keken wij reikhalzend uit naar zijn eerste headline-optreden op het festival. We wensen Sam een ​​volledig en spoedig herstel.”

Sam Fender zou zaterdag eigenlijk de Main Stage afsluiten, maar die taak gaat nu naar Yungblud. Hij zou eigenlijk eerder deze dag het podium beklimmen.

Ontdek meer