Mannen mogen nu ook synchroonzwemmen op Olympische Spelen

Dieter Blarinckx-24 december 2022 om 15:28

Groot nieuws uit de internationale sportwereld, want zopas werd bekendgemaakt dat mannen bij de volgende Olympische Spelen ook mogen meedoen aan het synchroonzwemmen voor teams.

De aankomende editie van de Olympische Spelen van 2024 in Parijs, wordt er eentje voor de geschiedenisboeken. Vanaf dan mogen mannen namelijk voor het eerst meedoen aan het synchroonzwemmen. Tot op heden was dat enkel toegelaten voor vrouwen.

"Dit is een feestelijke dag. Watersporten zijn universeel en mannen hebben bewezen uitstekende artistieke zwemmers te zijn", klinkt het bij World Aquatics, de internationale zwembond na de leuke aankondigen van het Olympisch Comité.

De aankomende editie zal plaatsvinden in 2024 in de Franse hoofdstad, Parijs.

Kom jij supporteren tijdens Goal In The Dark?

Chelsy Vanlerberghe-24 april 2025 om 11:01

Op 1 mei wordt de sporthal van het Leonardo College Denderleeuw omgetoverd tot een glow-in-the-dark voetbaltoernooi. Zestien teams zullen die dag alles geven in korte, maar krachtige matchen van 2 x 8 minuten.

Inschrijven kan intussen niet meer, maar dat betekent niet dat jij er niet bij moet zijn. Want dit event draait niet alleen om goals maken, maar ook om sfeer meepakken.

Pannavoetbal, tafelvoetbal, beerpong, snacks, drankjes én een publiek dat mee beslist wie de beste speler wordt van het toernooi: je gaat je niet vervelen. Of je nu komt supporteren voor je besties of gewoon komt chillen: zet 1 mei maar in je agenda.

De matchen duren twee keer acht minuten en het eerste fluitsignaal klinkt om 13u. De finale wordt rond 21u15 gespeeld – en geloof ons: daar wil je bij zijn.

De locatie? Leonardo College, Nieuwstraat 1 in Denderleeuw. Vlot bereikbaar met het openbaar vervoer, gratis parking, kleedkamers met douches – alles wat je nodig hebt. See you there!

Zeeman laat clubs cashen met opvallende ondergoedcampagne

Oscar Broothaers-04 april 2025 om 10:24

Zeeman lanceert een unieke campagne waarmee clubs en verenigingen extra geld kunnen verdienen. In plaats van een traditionele sponsoring, biedt de winkelketen clubs de kans om model te staan in hun nieuwste ondergoedcampagne. De winnaars krijgen niet alleen een plek in de landelijke reclamecampagne, maar ook een geldbedrag van maar liefst 1.000 euro voor de clubkas.

Clubs en verenigingen zoeken steeds vaker creatieve manieren om hun financiën op orde te houden. Wafels verkopen of een tombola organiseren? Dat kan, maar Zeeman heeft een originelere oplossing. De winkelketen roept teams op om zich aan te melden als ondergoedmodel voor hun nieuwe campagne.

Alle soorten clubs kunnen deelnemen, van voetbalteams en dansgroepen tot breiclubs en motorverenigingen. De winnaars worden uitgenodigd voor een professionele fotoshoot en verschijnen deze zomer in de nationale campagne van Zeeman. Daarnaast ontvangt elke geselecteerde club een geldbedrag van 1.000 euro.

Aanmelden kan van 4 tot en met 13 april via zeeman.com/clubsinondergoed.

Ontdek meer