Verwacht de komende tijd geen zielige liedjes meer van Selena Gomez. De zangeres heeft in een gesprek met Jimmy Fallon laten weten dat ze tegenwoordig liever vrolijke muziek maakt in plaats van songs over liefdesverdriet.
“Ik ben zo gewend om droevige meisjesliedjes te schrijven”, zegt Selena. “Daar ben ik goed in, maar ik ben er nu klaar voor om meer plezier te hebben. Ik denk dat mensen het leuk zullen vinden.”
Heel lang hoeven fans waarschijnlijk niet op die vrolijke muziek te wachten. Selena onthulde vorige maand in een interview met Vulture dat ze zich klaarmaakt voor een nieuw album. Ze is er al een tijdje mee bezig.
“We werken al jaren aan deze plaat”, aldus de zangeres. “Ik ben iemand die doodsbang is als het album uitkomt, dus ik wil dat het goed is en representatief voor waar ik op dit moment sta. Er zijn heel veel dingen die ik nu al zou willen laten horen, maar dat doe ik niet. Ik ben er zo opgewonden over. Het zal leuk en verfrissend zijn, denk ik.”
Singles gezocht voor nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch'
Joejoeeee, ben jij toe aan een nieuw avontuur? Niet vies van een drank, drama en een leger aan exen? Dan ben jij misschien wel de perfecte kandidaat voor het aankomende nieuwe seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’.
De Nederlands-Belgische versie van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ heeft al elf seizoenen gehad, maar toch is de lol er nog steeds niet vanaf. Achter de schermen wordt namelijk alweer keihard gewerkt aan een vervolg. En voor dat vervolg zijn nog nieuwe singles nodig.
In een oproep worden zowel Nederlandse als Belgische vrijgezellen gevraagd zich te melden. ‘Durf jij (m/v/x) de confrontatie aan te gaan met een leger aan exen in het heetste programma van Nederland én België? En ben jij klaar voor een flinke portie drama? Meld je dan aan voor een eventueel nieuw seizoen van: ‘Ex on the Beach: Double Dutch’ en wie weet is jouw EX next!’, zo klinkt het in de oproep.
Geïnteresseerden kunnen zich hier melden.
De cast van het tweede seizoen van de hitserie ‘Shõgun’ krijgt zowel nieuwe als terugkerende gezichten. Dat maakt Disney vandaag bekend in een persbericht, waaruit ook blijkt dat dat de productie in januari van start gaat in Vancouver.
Het tweede seizoen speelt zich meer dan tien jaar na de gebeurtenissen van het eerste seizoen af. Daarin zagen we hoe Lord Yoshii Toranaga voor zijn leven vocht terwijl zijn vijanden binnen de Raad van Regenten zich tegen hem verenigden. Toen een mysterieus Europees schip gestrand werd aangetroffen in een nabijgelegen dorp, deelde de Engelse piloot John Blackthorne essentiële strategische geheimen met Toranaga, die de machtsverhoudingen in zijn voordeel deden doorslaan en een burgeroorlog die een eeuw zou bepalen, zouden winnen. Het tweede seizoen vervolgt de historisch geïnspireerde saga van deze twee mannen uit verschillende werelden, wier lot onlosmakelijk met elkaar verbonden is.
De hoofdrollen worden weer gespeeld door Hiroyuki Sanada en Cosmo Jarvis. Andere terugkerende sterren zijn Fumi Nikaidô (Ochiba), Shinnosuke Abe (Buntaro), Hiroto Kanai (Omi), Yoriko Dôguchi (Kiri), Tommy Bastow (Alvito), Yuko Miyamoto (Gin), Eita Okuno (Saeki) en Yuka Kouri (Kiku). Maar zoals gezegd is er ook plek voor nieuwe castleden, zoals Ren Meguro (Kazutada), Asami Mizukawa (Aya), Masataka Kubota (Hyūga), Sho Kaneta (Hidenobu), Takaaki Enoki (Lord Ito) en Jun Kunimura (Gōda).
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 23/11 Miley Cyrus
- 24/11 Tom Odell