Dit is het meest bestelde gerecht via Deliveroo

Dieter Blarinckx-06 december 2022 om 12:45- Foto:

Deliveroo.com

Deliveroo is tegenwoordig niet meer weg te denken uit ons leven. Hun service maakt het dagelijkse leven soms écht wel véél gemakkelijker. Nu maakte Deliveroo bekend welke gerechten het meest besteld werden afgelopen jaar. Dat deden ze voor zowel de ganse wereld als ons kleine Belgenlandje.

“Waar vorig jaar de poké bowl nog de koploper was, is het nu de beurt aan de pita chawarma om de titel van meest bestelde gerecht van het jaar te ontvangen. De wereldwijde top 10 van meest bestelde gerechten op Deliveroo in 2022 is zeer uiteenlopend en geen enkel gerecht komt er meer dan één keer in voor”, klinkt het in het officiële persbericht.

Maar wat staat er dan zoal op de lijst van meest bestelde gerechten wereldwijd? De pita chawarma staat mooi op 1, gevolgd door burritos en sandwiches, poké bowls en pad thai.

En we mogen best trots zijn op ons land, want van de ganse lijst is zijn maar liefst 11% Belgische restaurants!

In ons land staat de poké bowl van Surfside Poké (Luik) op één. Zij worden gevolgd door burgers (Manhattn’s & McDo) en natuurlijk heerlijke spaghetti van de Kastart in Gent.

Wat bestel jij zoal via Deliveroo?

Philip’s Biscuits opent zomerse pop-up in Knokke

Simon Smetryns-15 juli 2025 om 10:08

Knokke heeft er een nieuwe hotspot bij: Philip’s Biscuits opent deze zomer een smaakvolle pop-up aan het Albertplein 13. Het bekende koekjeshuis uit Antwerpen, Mechelen en Gent verwent bezoekers tot midden september met een zonnig aanbod: dagvers roomijs, IcePearls, koffie, matcha en natuurlijk hun legendarische koekjes.

De sfeer is stijlvol en warm, met een interieur dat uitnodigt tot genieten én Instagramfoto’s. Maar er is meer: dankzij de samenwerking met Bar-Barista en De’Longhi gaat per verkocht drankje €0,50 naar KickCancer. Een heerlijke koffie die ook een verschil maakt.

Versheid staat centraal, het ijs wordt dagelijks bereid en ook de drankjes en koekjes zijn met zorg gemaakt. “We willen meer zijn dan een winkel,” zegt General Manager Niki De Wit. “Een plek waar je proeft, deelt en iets moois achterlaat.”

Creamy Happy Hour alert: op donderdag 17 juli krijg je tussen 15u en 17u een gratis ijsje. Reden genoeg om de zomer te vieren bij Philip’s Biscuits.

Philip’s Biscuits Pop-up Knokke

  • Albertplein 13, 8300 Knokke
  • Dagelijks open van 10u tot 19u
  • Te bezoeken tot midden september 2025

Vegan Street Festival strijkt opnieuw neer in Brussel

Simon Smetryns-15 juli 2025 om 09:56

Op vrijdag 20 september keert het Vegan Street Festival terug naar het hart van de hoofdstad. Verwacht een bruisend stadsfestival waar plantaardig eten, duurzame producten en positieve vibes centraal staan. Of je nu hardcore vegan bent, nieuwsgierig aan het rondkijken bent, of gewoon zin hebt in een gezellige dag met lekker eten – hier wil je bij zijn.

Eten, ontdekken en genieten

Het Vegan Street Festival is al jaren dé hotspot voor wie wil kennismaken met een bewuste en moderne levensstijl. Struin langs kleurrijke foodstands met de lekkerste vegan gerechten, ontdek cruelty-free cosmetica, duurzame mode, en lifestyleproducten die goed zijn voor mens, dier én planeet.

Dankzij een gulle gift van artiest Moby is het festival ook dit jaar helemaal gratis toegankelijk. En geloof ons: je proeft het plezier.

Iedereen is welkom

Het festival is een initiatief van non-profitorganisatie Vegan Brussels, die van Brussel een stad wil maken waar je overal lekker én plantaardig kunt eten.

Organisatrice Leonoor Leus: “We willen tonen dat bewuster leven niet moeilijk of saai hoeft te zijn. Integendeel: het kan lekker, leuk en verbindend zijn – en het maakt echt een verschil.”

Save the date!

Zet 20 september maar in je agenda. Het Vegan Street Festival is dé plek om samen een groene, smaakvolle toekomst te ontdekken – midden in de stad.

Ontdek meer