De cast van ‘Familie’ krijgt er een nieuw lid bij. Cyra Gwynth kruipt vanaf vandaag in de huid van Yoko, de mysterieuze dochter van Vanessa.
Mysterieuze dochter van Vanessa maakt haar intrede in 'Familie'
Wie is het geheime kind van Vanessa? Die vraag hebben kijkers zich in de afgelopen dagen meerdere keren gesteld. Vanavond krijgen ze eindelijk antwoord. Vanessa’s partner Mathias komt namelijk oog in oog te staan met Yoko, het meisje dat de dochter van Vanessa blijkt te zijn. Ze werd 26 jaar geleden afgestaan voor adoptie en is sindsdien in verschillende pleeggezinnen terechtgekomen. Toen ze elf was, belandde ze in een instelling.
“Doordat Yoko al van jongs af aan vooral op zichzelf is aangewezen, staat ze op haar eigen benen”, licht actrice Cyra Gwynth een tipje van de sluier. “Ze is assertief, gedraagt zich stoer en komt op voor zichzelf. Door de vele tegenslagen in haar leven hecht ze zich niet makkelijk, gedraagt ze zich soms provocerend en kan ze grof uit de hoek komen. Maar achter dat masker gaat ook breekbaarheid schuil. Wie moeite doet om door haar muur te breken, krijgt een andere Yoko te zien.”
Dit zijn de eerste beelden van nieuw seizoen 'De Verhulstjes'
Hoewel het nieuwe seizoen van ‘De Verhulstjes’ pas in september van start gaat, heeft Play4 fans nu al verrast met een voorproefje. De eerste beelden zijn verschenen en geloof ons: die zijn hilarisch. Precies zoals je van Gert, Ellen, Viktor en Marie gewend bent!
In het fragment vertelt huishoudster Martine hoe ze ooit vast heeft gezeten in een toilet. En hoe ze daar niet uitkwam toen ze om hulp riep. De enige oplossing om uit te breken, was om door de muur te kruipen. Hoor je dat goed? Ja, dat hoor je goed. Kijk maar mee.
The Real Housewives te zien in nieuw seizoen 'Komen Eten'
Annelies, Kiki, Natassia en Melissa van ‘The Real Housewives of Antwerp’ maken komend najaar hun opwachting in het tweede seizoen van ‘Komen Eten’. Maar ook bekende gezichten van andere programma’s zoals ‘De Tafel van Gert’ en ‘Nonkels’ krijgen een culinair bezoekje.
In ‘Komen Eten’ nodigen vier bekende Vlamingen elkaar uit voor een culinair etentje. Terwijl de ene deelnemer kookt, beoordelen de andere kandidaten het eten, de sfeer en de gastvrijheid. Ze komen allemaal aan de beurt, met aan het einde van de week slechts één winnaar.
Het nieuwe seizoen draait zes weken, waarbij in elke aflevering een ander thema centraal staat. Het zal je niet verbazen dat The Real Housewives het thema ‘luxe’ meekrijgen. In deze categorie doen dus Annelies, Kiki, Natassia en Melissa mee, maar we zien in andere afleveringen ook de gezichten van Stijn Baert, Lynn Van Den Broeck, Jef Neve en Nele Somers voorbijkomen, net zoals die van Nonkels-sterren Wim Willaert, Jelle De Beule, Emilie De Roo en Rik Verheye.
De afleveringen verschijnen in september op Play4 en GoPlay.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 04/07 Post Malone
- 05/07 Robbie van de Graaf
- 05/07 Gloria Monserez
- 06/07 Bram en Daan De Bruyn
- 08/07 Jaden Smith