Prime Video heeft bevestigd dat 'Maxton Hall – The World Between Us' een derde seizoen krijgt. En spoiler: dat wordt ook het laatste. Bereid je dus maar voor op een finale vol drama, tranen en romantische chaos.
De reeks volgt Ruby Bell (Harriet Herbig-Matten), een slimme studente met een beurs, die zich staande probeert te houden op Maxton Hall – een school vol rijke en invloedrijke jongeren. Haar pad kruist dat van James Beaufort (Damian Hardung), erfgenaam van een miljoenenbedrijf en emotioneel afgesloten door zijn familieproblemen. Wat begint als een botsing, groeit uit tot een knipperlichtrelatie vol passie, pijn en privilege.
Seizoen 3 is gebaseerd op 'Save Us', het laatste boek uit de populaire trilogie van Mona Kasten. Wie al vertrouwd is met de boeken, weet: dit wordt messy. Het verhaal van Ruby en James loopt op z’n einde en dat gaat niet zonder slag of stoot. Denk: moeilijke keuzes, vertrouwensbreuken, en de vraag of liefde genoeg is als de wereld tegenzit.
Maar! Voor we zover zijn, is er eerst nog seizoen 2. Die drop je vanaf 7 november op Prime Video. De teaser is al uit en belooft pure chaos: verdriet, jaloezie, geheimen en een Ruby die zichzelf serieus niet meer laat doen. James daarentegen? Die lijkt het allemaal nog meer te verkloten dan ooit.
EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend
Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.
Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.
Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.
Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.
De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.
Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 20/11 Joe Biden
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Russo