Het WK staat voor de deur, en dat wil zeggen dat er ook een gloednieuw WK-lied zal gedropt worden. En deze keer valt die eer aan de Belgische band Oscar and the Wolf.
Hun nummer ‘Warrior’ werd gekozen als de gloednieuwe titelsong van het aankomende WK. Frontzanger Max Colombie schreef het lied eigenlijk al een paar maanden geleden, als remedie om de strijd aan te gaan en de wereld symbolisch te veroveren.
“Het nummer draait ook om eigen angsten overwinnen, onzekerheden overbruggen en meestal gewoon de dag door te komen wanneer je kampt met gevoelens van depressie en neerslachtigheid. De belangrijkste tegenstander is immers niet altijd die op het veld, maar soms ook die in jezelf”, klinkt het bij Colombie aan de Belgische pers.
“Soms zijn onze grootste triomfen de momenten waarop we onszelf overwinnen. Dit geldt voor iedereen die ergens voor vecht. Ik hoop dat het ook het vuur van onze Rode Duivels zal voeden, nu ze voor een nieuwe uitdaging staan: het spelen van de wereldbeker”, ging hij verder.
Het WK start op 20 november 2022. De Belgische Rode Duivels spelen dan op 23 november (tegen Canada), 27 november (tegen Marokko) en 1 december (tegen Kroatië).
Check hieronder een performance van 'Warrior' op Pukkelpop.
Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’
Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.
De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.
Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.
De nu al indrukwekkende line-up van Rock Werchter wordt met de dag indrukwekkender. Vandaag heeft de organisatie aangekondigd dat niemand minder dan Moby tijdens het komende festival op zal treden.
Het is de eerste keer sinds 2008 dat Moby het podium van Rock Werchter beklimt. Dat doet hij op de afsluitende dag, namelijk zondag 5 juli.
Moby is al de zesde aangekondigde artiest voor Rock Werchter 2026. Eerder werden ook al The Cure, Twenty One Pilots, The XX en Mumford & Sons op de line-up gezet.
Kaartjes voor het festival gaan vanaf 21 november in de verkoop.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen