De Britse actrice Emma Watson is het nieuwe gezicht van Prada. En voor die nieuwe campagne kroop ze ook zélf in de regisseursstoel.
Emma Watson is nieuwe gezicht en regisseur van Prada
Emma Watson werd wereldwijd immens bekend door haar rol als Hermelien Griffel in de ‘Harry Potter’-films en later ook als Belle in de live-actionverfilming van ‘Beauty and the Beast’. Het acteren staat tegenwoordig op een lager pitje aangezien ze zich de laatste jaren vooral inzet voor vrouwen- en mensenrechten in het algemeen, maar ook onderwerpen als het klimaat laat ze niet aan zich voorbijgaan. Tussen de soep en de patatten doet ze ook nog wat modellenwerk en daar is deze nieuwe campagne van Prada het resultaat van.
Watson is sinds kort het gezicht van de Prada Paradoxe-geuren en ging voor deze campagne zélf aan het regisseren.
“Toen Prada me vroeg om het gezicht te zijn van hun nieuwe parfumcampagne, vroeg ik of ik de spot mocht regisseren. Maanden later kan ik met jullie het resultaat delen van het vertrouwen dat ze in me stelden. Ik kan niet wachten om dit kunstwerk met jullie te delen en ik hoop dat jullie er even hard van genieten als ik”, klinkt het op sociale media.
Check de beelden hier:
Tom Felton gaat een stukje nostalgie opzoeken. De acteur kruipt voor het Broadway-toneelstuk 'Harry Potter and the Cursed Child' in de huid van zijn oude personage Draco Malfoy.
“Ik heb nog steeds het idee dat ik droom”, zegt Tom in de ‘Today Show’ over zijn rol. “Zestien jaar geleden nam ik afscheid van dit personage, maar nu krijg ik opnieuw de kans om in zijn huid te kruipen.”
In het theaterstuk is Harry Potter inmiddels vader van drie schoolgaande kinderen en werkt hij bij het Ministerie van de Toverkunst. Terwijl hij worstelt met zijn eigen problemen, moet zijn jongste zoon Albus een weg zien te vinden in een familietraditie waar hij nooit om heeft gevraagd.
'Harry Potter and the Cursed Child' ging in 2016 voor het eerst in première in Londen en is inmiddels al een aantal jaar in New York te zien. Het is in al die tijd nog nooit eerder voorgekomen dat een originele ‘Harry Potter’-ster er zijn opwachting in maakt.
Nick Jonas heeft zeer waarschijnlijk een grote acteerklus te pakken. The Hollywood Reporter meldt dat de zanger in de laatste onderhandelingen zit om KISS-frontman Paul Stanley te spelen in een filmbiografie over de beroemde rockband.
KISS werd in de jaren 70 opgericht in New York en staat vandaag de dag nog steeds bekend om de rocklook met opvallende schmink en kostuums. De band scoorde hits met onder andere ‘Deuce’ en ‘Rock and Roll All Nite’.
De productie van de biopic begint eind dit jaar of begin 2026. De regie is in handen van McG. Het is nog niet bekend wie de rol van Gene Simmons gaat spelen; hij is net als Paul Stanley een van de oprichters van KISS.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 07/06 Mathias Coppens
- 07/06 Iggy Azalea
- 08/06 Enzo Knol
- 08/06 Julia Boschman
- 08/06 Kanye West