Je hebt binnenkort een goede reden om een uitje naar Disneyland Parijs te boeken. Het pretpark krijgt er een nieuwe attractie bij en die zal helemaal in het teken staan van Rapunzel.
Er is al een vergunning aangevraagd voor de bouw van de attractie in het Walt Disney Studios Park. Looopings meldt dat het een moderne versie van een klassieke theekopjesmolen moet worden. Alleen in plaats van theekopjes worden er bij dit bouwwerk bootjes gebruikt die rondtollen onder lantaarnpalen.
De rit is gebaseerd op een scène uit ‘Tangled’, namelijk die van ‘I See The Light’. Daarin zingen Rapunzel en Flynn Rider elkaar toe terwijl ze in een bootje zitten en omringd worden door wensballonnen.
Kylian 'Kylicopter' uit 'Tagmansion' is papa geworden
Van party naar pampers: 'Tagmansion'-favoriet Kylian 'Kylicopter' Schelfhout is officieel papa! Op 16 juli verwelkomden hij en zijn verloofde Cara hun eerste kindje: een zoontje met de naam Felix.
Het kindje werd net voor middernacht geboren, weegt bijna 4 kilo en meet 54 centimeter. “Welkom kleine man, je bent ons grootste geluk in het klein,” schreef Kylian op Instagram. Smelt.
In augustus vorig jaar ging Kylian op één knie voor Cara. In september geven ze elkaar het jawoord, en nu is hun gezinnetje dus compleet met baby Felix erbij.
Vijftig unieke sporten komen samen op één plek. Over drie dagen, op 13 juli, opent er in Gent een nieuwe vestiging van Sparkx. Het wordt de grootste van Europa.
Sparkx had al een vestiging in Hasselt, maar nu komt er dus ook eentje in Gent bij. Het gaat om een gebouw van 4.800 vierkante meter groot, met daarin vijftig verschillende sporten, waaronder motorracen, ijshockey en paardrijden. Je kunt er floorball spelen, pickleball, Japans trefbal, snowboarden, racen, basketballen, ijshockeyen, en ga zo nog maar even door.
De sporten zijn voor iedereen geschikt, jong of oud, beperking of geen beperking. Er wordt in het park speciale aandacht besteed aan exclusief sporten met de allereerste rolstoelrace van België en een virtuele versie van boccia (een soort petanque) voor mensen met een fysieke beperking.
“Met het nieuwe sportpretpark is Gent nog meer sportstad. De attracties zijn niet alleen innovatief, maar ook inclusief”, zegt Mathias De Clerq, burgemeester van Gent. “Leeftijd of beperking vormen geen belemmering om samen te sporten. Zo hebben we het graag in Gent.”
De nieuwe Sparkx-vestiging opent op 13 juli zijn deuren en zal de hele zomervakantie alle dagen geopend zijn. Op vrijdagen wordt de komende weken een avondconcept getest en is de boel tot 22.00 uur geopend. Op zaterdag kun je tot 20.00 uur terecht, op zondag tot 18.00 uur en alle overige dagen tot 19.00 uur.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/07 Fatma Daghbouj
- 20/07 Linda Mertens
- 21/07 Charlotte de Witte
- 22/07 Selena Gomez
- 23/07 Daniel Radcliffe