Eerder deze week maakte VRT bekend dat ze zo'n negentien afleveringen van 'F.C. De Kampioenen' offline zouden halen wegens "ongepaste humor" rond de rassenkwestie en de LGBTQ+ gemeenschap. En dat zorgt voor véél commotie!
Veel commotie rond schrapping 'F.C. De Kampioenen'-afleveringen
Toen de 17-jarige superfan Simon het nieuws hoorde, zette hij meteen een online petitie op om die beslissing van de VRT tegen te werken. En Simon is blijkbaar niet alleen, want de online petitie haalde zopas de kaap van 40.000 handtekeningen.
Niet enkel fans zijn pissed, ook acteur Jacques Vermeire heeft zich ondertussen achter Simons actie geschaard.
Maar natuurlijk is niet iedereen het eens met Simons standpunt. Zo krijgt hij naar eigen zeggen "veel haatberichten en commentaar van mensen die zich aangesproken voelen door de ongepaste humor in de negentien afleveringen". Dat vertelde hij gisteren aan VRT.
Bekijk hieronder zijn insta:
Een 24-jarige skydiver is afgelopen weekend om het leven gekomen tijdens een sprong in de Zwitserse Alpen. Dat meldt de lokale politie volgens verschillende media.
Liam Byrne, de man in kwestie, maakte zaterdag met twee anderen een sprong van ongeveer 2400 meter van de Gitschenberg in Zwitserland. Door nog onbekende reden week Liam af van zijn geplande koers en kwam hij op een rotsformatie terecht. Hij overleefde dat niet. De twee anderen zijn wel veilig geland.
De 24-jarige man stond bekend als wingsuit-vlieger en droeg tijdens zijn sprongen een speciaal pak waarmee hij in de lucht kon opstijgen. Ruim 4000 keer ging dat goed, maar afgelopen weekend werd zijn grote passie hem fataal.
Amazon’s jaarlijkse dealsfestijn keert terug naar België, en dat vier je dit jaar niet alleen met korting, maar ook met grilltangen in de hand. Van 8 tot 11 juli kunnen Prime-leden vier volle dagen lang shoppen met stevige kortingen op alles van fashion tot elektronica. Maar er is meer: wie geluk heeft, belandt zelfs op een exclusieve BBQ met sterrenchef Roger van Damme.
De slogan? Shop, Save & Grill. Want naast de honderdduizenden deals gooit Amazon deze zomer ook de gezelligheid in de strijd, volledig in Belgische stijl. Uit onderzoek blijkt dat 71% van de Belgen barbecueën ziet als een echte traditie, en dus organiseert Amazon drie gratis BBQ-events in Gent, Brussel en Antwerpen, mét Roger van Damme aan het roer. Snel inschrijven is de boodschap, want er zijn slechts 100 plaatsen per stad.
Ook buiten de barbecue valt er van alles te beleven: concerttickets voor Metejoor, een comedy-avond met Pablo Andres én spotlight op Belgische merken zoals Loop Earplugs en GIMBER.
Kort samengevat: vier dagen shoppen, kortingen op alles wat je deze zomer nodig hebt en kans op een fancy BBQ in je eigen stad. Inschrijven voor de beleving kan via deze link tot 27 juni, maar wacht niet te lang, want de plaatsen zijn beperkt.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 28/06 Megan Desaever
- 28/06 Rob Dyrdek
- 29/06 Camila Mendes
- 29/06 Nathan Vandergunst/Acid
- 01/07 Nathan Bouts