De nieuwe 'Harry Potter'-reeks van HBO Max heeft z’n hoofdcast voorgesteld en yep, dat betekent een gloednieuwe Harry, Hermione en Ron.
Dit is de hoofdcast van de nieuwe 'Harry Potter'-serie
Dominic McLaughlin kruipt in de rol van de jongen die bleef leven, Arabella Stanton speelt Hermione Granger en Alastair Stout wordt de nieuwe Ron Weasley.
Showrunner Francesca Gardiner en regisseur Mark Mylod zijn alvast enthousiast: “Na een buitengewone zoektocht, zijn we verheugd te kunnen aankondigen dat we onze Harry, Hermione en Ron hebben gevonden. Het talent van deze drie unieke acteurs is prachtig om te zien, en we kunnen niet wachten tot de wereld hun magie samen op het scherm kan ervaren."
De serie wordt een volledig nieuwe verfilming van de boeken (dus niet gewoon een vervolg of remake van de films) en belooft per seizoen één boek te behandelen. Verwacht dus een diepere duik in Hogwarts dan ooit tevoren.
De release date is nog niet bekend, maar je zal alles kunnen bingen op HBO Max. Perfect excuus om de originele films nog eens opnieuw te checken terwijl je wacht.
Het duurt nu echt niet lang meer voordat de nieuwe ‘Superman’-film op het witte doek verschijnt. Op 9 juli is het zover, maar voordat die datum aanbreekt, trakteert DC Studios ons eerst nog op een uitgebreid warmmakertje.
In de langverwachte film krijgen we Clark Kent op twee verschillende manieren te zien. Enerzijds is hij de superheld waar iedereen tegenop kijkt, maar anderzijds is hij ook gewoon een doodnormaal mens, net zoals alle anderen om hem heen.
De rol van Superman wordt in deze film voor het eerst gespeeld door David Corenswet. Rachel Brosnahan kruipt in de huid van Lois Lane en Nicholas Hoult is verantwoordelijk voor de rol van Lex Luthor.
Het project is zowel geschreven als geregisseerd door James Gunn en wordt de eerste speelfilm in een langverwacht nieuw DC-universum.
Disney en Pixar werken aan nieuwe animatiefilm 'Gatto'
Yessss, er is weer een nieuwe animatiefilm in de maak bij Pixar en Disney. De twee bedrijven werken aan ‘Gatto’, een film die naar verwachting in de zomer van 2027 het levenslicht zal zien.
In een aankondiging staat dat ‘Gatto’ zich afspeelt in Italië. Het verhaal gaat over een zwarte kat genaamd Gatto, die vanwege zijn schulden bij een katachtige maffiabaas wordt gedwongen een onverwachte vriendschap te sluiten die hem misschien eindelijk zijn doel zal laten bereiken.
De film wordt gemaakt door het team dat ook verantwoordelijk was voor de animatiehit ‘Luca’. Enrico Casarosa gaat de boel regisseren.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/06 Donald Trump
- 14/06 Jesy Nelson
- 15/06 Courteney Cox
- 15/06 Koen van Heest
- 15/06 Liandra Sadzo