Groot feest in de Deense hoofdstad Kopenhagen, want restaurant Geranium is zopas uitgeroepen tot beste restaurant ter wereld. Dat werd begin deze week bekendgemaakt tijdens de "World's 50 Best Restaurants"-show in Londen.
Chefkok Rasmys Kofoed gaat voor de eerste keer met deze prestigieuze titel lopen, maar stond al enkele jaren mee in de top 50. Maar dit is de eerste keer dat hij met zijn restaurant Geranium op de eerste plaats staat!
Ook twee Belgische restaurants staan mee op de lijst: The Jane van Nick Bril (plaats 23) en Hof van Cleve van Peter Goossens (plaats 27).
Proficiat allemaal!
'Twilight'-schrijfster heeft plannen voor nieuwe verhalen
Dat het inmiddels alweer zeventien jaar is geleden dat het vierde en laatste boek in de ‘Twilight’-reeks verscheen, betekent niet dat er nooit meer een vervolg komt. Schrijfster Stephenie Meyer heeft onthuld dat ze plannen heeft voor een vervolg.
“Ik heb verhalen in de planning”, zegt Stephenie Meyer in een gesprek met ‘Good Morning America’. Ze wil daarbij wel meteen duidelijk maken dat de personages van Bella en Edward ‘zijn bevroren’ waar ‘Breaking Dawn’ eindigde, maar desondanks gaan de verhalen gaan wat haar betreft gewoon door.
Wanneer we die verhalen kunnen verwachten? Tja, dat is dan weer de vraag. De auteur weet namelijk niet zeker of ze er zelf nog ooit aan toe zal komen om ze te schrijven. “Maar als ik er niet aan toe kom, laat ik iemand mijn ideeën verspreiden na mijn dood.”
Na de mateloos populaire Zweedse gehaktbal én het plantaardige balletje komt IKEA nu met een nieuw culinair hoogstandje. Vanaf oktober wordt het menu van de meubelgigant uitgebreid met een falafelbal.
De falafelbal komt er om het 40-jarige bestaan van de Zweedse gehaktbal te vieren. Die maakte in 1985 zijn intrede en doet het tot op de dag van vandaag nog steeds heel goed bij het winkelende IKEA-publiek.
In 2015 kwam er het kippenballetje bij en later dat jaar verscheen er ook het groenteballetje. In 2019 werden we verrast met het zalmkabeljauwballetje, gevolgd door een plantaardig balletje in 2020. En nu komt daar dus een falafelbal bij.
De gloednieuwe traktatie wordt door IKEA omschreven als een ‘knapperig balletje met een zachte vulling van kikkererwten, courgette, ui en kruiden’. Je krijgt er couscous, aioli en schijfje citroen bij.
Proeven? Dat kan vanaf oktober in de IKEA-restaurants in België!
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 19/09 Jimmy Fallon
- 25/09 Will Smith
- 27/09 Lil Wayne
- 27/09 Anna Camp
- 27/09 Jenna Ortega