Medewerker Disneyland Parijs verpest huwelijksaanzoek

Karen Luiken-06 juni 2022 om 06:53

Een medewerker van Disneyland Parijs heeft het huwelijksaanzoek van een bezoeker flink verpest. Beelden van het pijnlijke tafereel vliegen het internet over.

In het filmpje is te zien hoe een man op één knie gaat voor het kasteel van Doornroosje. Zijn vriendin staat aan zijn zijde en kijkt verrast op als haar partner een ringdoosje tevoorschijn haalt. Maar nog voordat de man de grote vraag goed en wel kan stellen, grist een Disneyland-medewerker het doosje uit zijn handen. Het koppel wordt weggestuurd.

Het is niet duidelijk of de lovebirds weg moesten omdat ze zich niet op dit deel van het terrein mochten bevinden. Het zou ook kunnen dat de werknemer een betere locatie voor het aanzoek probeerde te vinden. Hoe dan ook: Disneyland betreurt het hele gebeuren en zegt in een reactie dat er excuses zijn aangeboden. “We betreuren hoe dit is afgehandeld”, aldus een woordvoerder volgens Newsweek. “We hebben onze excuses aangeboden aan het betrokken koppel en willen het goed maken.”

Bierdrinkers hebben meer kans om oud te worden dan niet-drinkers

Karen Luiken-10 oktober 2025 om 12:26- Foto:

Photo by Taylor Brandon on Unsplash

Wie dacht dat alcohol slecht is voor je gezondheid, heeft het fout. Uit onderzoek van de Universiteit van Californië is gebleken dat mensen die af en toe een bier of wijntje drinken, een grotere kans hebben om de leeftijd van negentig te bereiken dan mensen die alcohol volledig skippen.

Voor de studie zijn er bijna twintig jaar lang meer dan 1700 ouderen onderzocht om te begrijpen wat bij kan dragen aan een langere levensduur. Dat blijkt onder meer alcohol te zijn. En dan bedoelen we niet overmatig drinken, maar af en toe een glaasje.

Onderzoekers benadrukken dus dat de voordelen alleen gelden voor matige drinkers die ongeveer twee glazen bier of wijn per dag dronken. Zij blijken 18 procent minder kans te hebben op vroegtijdig overlijden in vergelijking met niet-drinkers.

Verder is uit de resultaten ook gebleken dat factoren als regelmatige lichaamsbeweging en licht overgewicht op 70-jarige leeftijd, verband hielden met een langere levensduur.

Vermiste hond 3.200 km verderop teruggevonden

Karen Luiken-04 oktober 2025 om 08:48

Een bizar verhaal uit Amerika. Een hond genaamd Opie, een 5-jarige mix van een corgi en shepherd, is na twee maanden spoorloos te zijn geweest teruggevonden. Dat gebeurde maar liefst 3.200 kilometer verderop, meldt LA Times.

Opie liep van huis weg tijdens een storm en keerde niet meer terug. Zijn baasje zocht en zocht, maar kon haar trouwe viervoeter nergens meer vinden. Twee maanden lang zat ze in spanning, totdat daar eind september plotseling het verlossende bericht kwam: Opie was teruggevonden terwijl hij ronddwaalde in de buitenwijken van Chicago, ruim 3.200 kilometer van zijn huis in Californië.

Het hondje werd overgedragen aan de politie, waar agenten Opie’s microchip konden uitlezen. Daaruit bleek dat het hondje dus uit Californië kwam. Zijn baasje werd gecontacteerd, maar die geloofde haar oren niet toen ze hoorde wat ze hoorde. Ze dacht eerst dat het om een grapje ging, maar dat bleek toch niet zo te zijn. “Ik dacht dat het hem nooit kon zijn”, zegt het baasje tegen LA Times. “Ik begon te huilen. Ik kon niet geloven dat hij het echt was.”

Inmiddels zijn de twee weer herenigd.


(foto: Facebook - DuPage County Animal Services)

Ontdek meer