Liefhebbers van guacamole, opgelet. McDonald’s brengt vanaf vandaag de Wacko Guaco terug op het menu. De burger is er dit keer in drie verschillende varianten: met kip, rund en een veggie optie.
De Wacko Guaco verdween drie jaar geleden tot groot verdriet van fans van de menukaart. Sindsdien wordt er met smart gewacht op een terugkeer en die gaat er nu dus komen. Niet met één burger, niet met twee, maar met drie verschillende opties.
Het oorspronkelijke gerecht bestaat uit een zachte kip met een krokant randje, smeuïge guacemole, cheddar, verse sla, gefrituurde ajuintjes, een Pico de Gallo-salsamix en Pico de Gallo-saus. Geen liefhebber van kip? Dan kun je dat vlees ook vervangen met rundvlees of een vegetarische opties.
De burgers worden vergezeld door gloednieuwe frietjes, die gepaard gaan met chipotle saus, Pico de Gallo-salsamix en verse tomaatjes.
Schrijf je gratis in voor de Fireball Games in Brussel
Na het succes van vorig jaar in Gent, zijn de Fireball Games helemaal terug. Op donderdag 20 november vanaf 18u nemen we het over in Bowling Stones Brussel (Wemmel). Groter, vuriger en met nog meer teams die klaarstaan om te vlammen.
Tijdens de Fireball Games neem je het samen met vijf vrienden op tegen andere teams én tegen Team TAGMAG (geleid door Amber Schepers). Wie het hoogste scoort, wint niet alleen de trofee, maar ook eeuwige roem en bragging rights.
Elke strike? Die levert je een draai aan de Roulette of Flames op: een rad met verrassingen, van shotjes tot exclusieve merch of onverwachte uitdagingen die alles op zijn kop kunnen zetten.
Of je nu komt om te winnen of gewoon voor de sfeer: niemand gaat met lege handen naar huis. Elke deelnemer krijgt een Fireball-goodiebag en natuurlijk proef je de legendarische Fireball, de shot met de herkenbare kaneelsmaak en pittige kick.
Deelname is helemaal gratis. Dus, waar wacht je op? Trommel je team op, schrijf je in via fireballgames.be en maak je klaar om te rollen, te shotten en te vlammen bij Bowling Stones Brussel in Wemmel.
In totaal zijn er 4 rondes: de eerste start om 18u, de laatste om 21u45.
Kotfood Battle: Wie is de koning van de 0,0-bieren?
Steeds meer studenten skippen de pintjes met promille, maar houden wél van de smaak van bier. Of je nu blokt, moet rijden of gewoon geen zin hebt in een kater: het 0,0%-schap in de supermarkt is groter dan ooit. PapiPesto ging op ontdekking: “Ik dacht eerlijk: dit wordt water met schuim, maar sommige kwamen verrassend dicht bij het echte werk.” Dit is de top 3!
1. Bavaria 0,0%
Score: ★★★★½
Prijs: €4,99 voor 6 x 33 cl
Per 33 cl: €0,83
Bavaria bewijst dat 0,0% niet saai hoeft te zijn. Het heeft alles wat je zoekt: frisse bubbels, een lichte zurigheid en een perfecte balans tussen mout en hop. Geen plakkerig zoet, gewoon clean en dorstlessend. “Bavaria 0,0% is basically de nuchtere vriend die wél weet wanneer het tijd is om naar huis te gaan. Betrouwbaar, fris en altijd in balans", klinkt het bij PapiPesto.
2. Carlsberg 0,0%
Score: ★★★★
Prijs: €1,55 voor 33 cl
Van alle bieren die PapiPesto proefde, kwam Carlsberg het dichtst in de buurt van een klassieke pils. Het smaakt naar een vrijdagavond. De mout is iets sterker aanwezig, de afdronk lekker bitter. “Als ik dit in een café kreeg, zou ik na twee slokken twijfelen of het wel 0,0% is.”
3. Ramon 0,3%
Score: ★★★★
Prijs: €1,55 voor 33 cl
Oké, technisch gezien is dit 0,3%, maar té lekker om niet te vermelden. De fruitige hoptonen met citrusaccenten maken dit een perfecte zomer-BBQ companion. Iets minder schuim, maar de smaak compenseert dat volledig.
Overzicht
Bavaria 0,0% (Gekocht bij Albert Heijn)
Prijs: €4,99 voor 6 x 33 cl
Per 33 cl: €0,83
Yummie score: ★★★★½
Carlsberg 0,0% (Gekocht bij Colruyt)
Prijs: €1,55 voor 33 cl
Yummie score: ★★★★
Ramon 0,3% (Gekocht bij Delhaize)
Prijs: €1,55 voor 33 cl
Yummie score: ★★★★
Stella Artois 0,0% (Gekocht bij Jumbo)
Prijs: €0,99 voor 25 cl
Per 33 cl: €1,31
Yummie score: ★★★½
Cristal 0,0% (Gekocht bij Colruyt)
Prijs: €1,16 voor 33 cl
Yummie score: ★★★½
Brouwers 0,0% (Huismerk Albert Heijn)
Prijs: €0,49 voor 33 cl
Yummie score: ★★★
Dors 0,0% (Huismerk Jumbo)
Prijs: €0,50 voor 33 cl
Yummie score: ★★★
Jupiler 0,0% (Gekocht bij Jumbo)
Prijs: €1,14 voor 33 cl
Yummie score: ★★½
Heineken 0,0% (Gekocht bij Jumbo)
Prijs: €0,72 voor 25 cl
Per 33 cl: €0,95
Yummie score: ★★½
Maes 0,0% (Gekocht bij Jumbo)
Prijs: €1,10 voor 33 cl
Per 33 cl: €1,10
Yummie score: ★★¼
Saer Bräu 0,0% (Huismerk Carrefour)
Prijs: €3,54 voor 6 x 33 cl
Per 33 cl: €0,59
Yummie score: ★★¼
Cara 0,0% (Huismerk Colruyt)
Prijs: €0,47 voor 33 cl
Yummie score: ★★
Perlenbacher 0,0% (Huismerk Lidl)
Prijs: €0,50 voor 33 cl
Yummie score: ★★
Buval 0,0% (Huismerk Aldi)
Prijs: €0,50 voor 33 cl
Yummie score: ★½
Wat opvalt: de top komt niet van Belgische merken, maar van onze noorder- en oosterburen. Een Nederlands bier (Bavaria) en een Deens merk (Carlsberg) zetten dus de toon in het land van de pint.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 28/10 Tinne Oltmans
- 31/10 Willow Smith
- 31/10 Rhodé Kok
- 03/11 Maureen Vanherberghen
- 03/11 Willen De Schryver