Walt Disney World weigert vrouw door “ongepaste outfit”

Dieter Blarinckx-30 mei 2022 om 15:54- Foto:

Disney

Nicole De Los Reyes ging een dagje naar Walt Disney World, maar mocht helaas niet binnen. De reden? Haar ongepaste outfit! Dat liet ze weten via TikTok.

Nicole ging samen met haar gezin naar Walt Disney World in Orlando, maar werd er meteen aangesproken over haar kledij. De Cast Members (medewerkers van Disney), vroegen haar meteen om iets anders aan te trekken of het park te verlaten.

“Het is gebeurd. Ik ben aangesproken op mijn outfit in Disney. Ze vroegen me om te vertrekken of om een T-shirt aan te doen. Dus nu ga ik een shirt aandoen”, klonk het in de video. “Ik deed het niet expres, maar ik heb wel een schattige outfit moeten opbergen”, klonk het nog in een volgende post. “Ik heb er geen probleem mee. Het is gewoon grappig. Ik keerde terug naar het hotel, heb een shirt aangedaan en ben terug vertrokken.”

Check haar TikTok hier:

Mini-Vlammetje van De Warmste Week maakt het onzichtbare zichtbaar

Chelsy Vanlerberghe-04 november 2025 om 12:38

De Warmste Week draait dit jaar rond mensen die onzichtbaar ziek zijn: van chronische pijn tot mentale problemen die je niet aan de buitenkant ziet. Want wat je niet ziet, wordt vaak niet begrepen. Om dat thema kracht bij te zetten, kan je vanaf nu niet één, maar twee vlammetjes dragen: het klassieke Vlammetje én het Mini-Vlammetje. Dat laatste staat symbool voor onzichtbare ziektes en is een teken van erkenning en verbondenheid.

Het Vlammetjesduo kost 5 euro en is verkrijgbaar via dewarmsteweek.be of bij KBC. Wie wil, kan extra vlammetjes toevoegen voor 5 euro per stuk, een sleutelhanger scoren voor 7 euro of een omkeerbare Warmste Knuffel voor 12 euro. De opbrengst gaat naar 220 projecten die mensen met onzichtbare ziektes steunen.

Ook op tv krijgt het thema een gezicht. Siska Schoeters presenteert vier speciale afleveringen van 'Durf te vragen', waarin onder anderen Bart Tommelein, Slongs, Hans Van Nuffel en Elisabeth Lucie Baeten open praten over hun ziekte. “Ik ben blij dat we bijdragen aan meer begrip voor dingen waar we eigenlijk te weinig over weten”, zegt Siska.

Daarnaast presenteert Niels Destadsbader elke dag een live show vanuit Genk. Hij steekt op 18 december de vlam aan en sluit De Warmste Week af op kerstavond. “Het thema ligt me nauw aan het hart", vertelt Niels. “Mijn mama heeft fibromyalgie, een ziekte die je niet ziet, maar waar ze elke dag last van heeft.”

De Warmste Week vindt plaats van 18 tot en met 24 december in het Cosmogolempark in Genk en is te volgen op VRT 1, Studio Brussel, MNM, Ketnet en VRT MAX.

Haten jij en je bff dezelfde mensen? Dat is goed nieuws voor jullie vriendschap!

Karen Luiken-28 oktober 2025 om 11:21- Foto:

Photo by Ben White on Unsplash

Het is natuurlijk logisch dat het hebben van dezelfde interesses een vriendschap hechter kan maken. Maar wist je dat het haten van dezelfde mensen ook voor een betere band kan zorgen? Onderzoek heeft het bewezen.

Er zijn verschillende onderzoeken naar dit onderwerp gedaan en daaruit is elke keer gebleken dat het klopt. Bij twee studies rapporteerden deelnemers dat zij met hun beste vrienden vaker negatief praten over andere mensen dan positief.

Bij een ander experiment werden onbekende mensen aan elkaar gelinkt. De personen die dezelfde negatieve mening over een derde persoon hadden, voelden een sterkere band met elkaar dan de personen die een positieve mening over een derde persoon hadden.

Hoewel het misschien slecht klinkt, ontstaan veel vriendschappen met een gedeelde negatieve mening. Pas daarna wordt de band verder en dieper opgebouwd op basis van gedeelde normen en waarden.

Ontdek meer