Zeven meisjes en slechts één jongen strijden volgende week tegen elkaar in de finale van ‘The Voice Kids’. Karista, Marie-Émilie, Sien, Gloria, Anne, Lina, JAP en Jinthe. Eén van hen gaat naar huis met de grote hoofdprijs.
Na de halve finale van gisterenavond zijn de acht finalisten bekend. De coaches Laura Tesoro, Metejoor, Duncan Laurence en K3 hebben hun uitgedunde teams compleet en hopen allemaal op de winst in de finale van 27 mei.
Gloria en JAP vertegenwoordigen in de finale team Laura, Karista en Lina gaan voor de overwinning van team Duncan, Anne en Sien zingen voor team K3 en het team van Metejoor bestaat uit Jinthe en Marie-Émilie.
Wie de winnaar wordt, is natuurlijk nog even afwachten. Maar het is al wel duidelijk wat diegene mee naar huis zal krijgen: heel veel eer, de mogelijkheid om een eigen single op te nemen én een studiebeurs van 10.000 euro.
Ziek of niet ziek, Suzan & Freek zijn er dit jaar gewoon bij voor het nieuwe seizoen van ‘The Voice of Holland’. In een bericht op social media laat het duo weten dat ze dit najaar zoals gepland plaats zullen nemen in de befaamde rode stoelen van het programma.
Vanwege het schokkende bericht over Freek, die ongeneeslijke en uitgezaaide longkanker blijkt te hebben, was het even de vraag of hij en Suzan nog wel mee zouden doen als coach aan ‘The Voice of Holland’. Maar nu blijkt dus van wel.
“Onder het motto ‘doen waar je blij van wordt’ is dit iets waar we al maanden naar uitkijken”, zo klinkt het. “De chemie met de rest van de club voelt zo enorm goed en echt, en we hebben er zó veel zin in. Van de programmamakers en de zender hebben we de afgelopen tijd volledig de ruimte gekregen om hierin voor ons de juiste afweging te maken, waarvoor dank. We willen dit geweldige avontuur absoluut niet missen en kijken nu al enorm uit naar de talenten die we bij de opnames van dit najaar mogen gaan verwelkomen!”
Behalve Suzan & Freek zijn ook Ilse de Lange, Willie Wartaal en Dinand Woesthoff als coach bij ‘The Voice of Holland’ betrokken.
Dit zijn de eerste beelden van nieuw seizoen 'De Verhulstjes'
Hoewel het nieuwe seizoen van ‘De Verhulstjes’ pas in september van start gaat, heeft Play4 fans nu al verrast met een voorproefje. De eerste beelden zijn verschenen en geloof ons: die zijn hilarisch. Precies zoals je van Gert, Ellen, Viktor en Marie gewend bent!
In het fragment vertelt huishoudster Martine hoe ze ooit vast heeft gezeten in een toilet. En hoe ze daar niet uitkwam toen ze om hulp riep. De enige oplossing om uit te breken, was om door de muur te kruipen. Hoor je dat goed? Ja, dat hoor je goed. Kijk maar mee.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 06/07 Bram en Daan De Bruyn
- 08/07 Jaden Smith
- 10/07 Perrie Edwards
- 10/07 Harper Beckham
- 14/07 Flo Windey