Australische 'Blind Getrouwd' vanaf vanavond te zien!

Karen Luiken-16 augustus 2021 om 16:39

Vind je de Vlaamse versie van ‘Blind Getrouwd’ al heftig? Wacht maar tot je de Australische variant ziet. Daar zijn de problemen nóg heftiger, de ruzies nóg explosiever en de liefdes nóg passioneler. Heel blij zijn we dan ook dat het programma vanaf vandaag te zien is bij VTM2.

In dit seizoen staat een groep moedige singles klaar om hun hart weg te schenken in de zoektocht naar de ware. Zonder de ander ooit te hebben gezien geven ze elkaar het jawoord, om elkaar vervolgens pas écht te leren kennen. Ze krijgen daarbij hulp van een seksuologe die de koppels opdrachten geeft als lachsessies, make out sessies en het voeren van gesprekken over seksuele voorwerpen.

Eén van de singles waar we vanavond kennis mee maken is de 29-jarige Belinda. Zij geeft toe nog nooit eerder een vriendje te hebben gehad. "Ik ben echt een kattenmens. Het zijn gewoon wij met z'n tweetjes, ik en mijn kat Benji. Ik heb dus écht hulp nodig! Ik heb niemand om iets mee te delen dus ja, ik verlang naar liefde", aldus Belinda.

'Blind Getrouwd Australië' is vanaf vandaag elke maandag en dinsdag om 20.30 te zien bij VTM 2 en op VTM GO.

Suzan & Freek gewoon te zien in 'The Voice'

Karen Luiken-05 juli 2025 om 11:26

Ziek of niet ziek, Suzan & Freek zijn er dit jaar gewoon bij voor het nieuwe seizoen van ‘The Voice of Holland’. In een bericht op social media laat het duo weten dat ze dit najaar zoals gepland plaats zullen nemen in de befaamde rode stoelen van het programma.

Vanwege het schokkende bericht over Freek, die ongeneeslijke en uitgezaaide longkanker blijkt te hebben, was het even de vraag of hij en Suzan nog wel mee zouden doen als coach aan ‘The Voice of Holland’. Maar nu blijkt dus van wel.

“Onder het motto ‘doen waar je blij van wordt’ is dit iets waar we al maanden naar uitkijken”, zo klinkt het. “De chemie met de rest van de club voelt zo enorm goed en echt, en we hebben er zó veel zin in. Van de programmamakers en de zender hebben we de afgelopen tijd volledig de ruimte gekregen om hierin voor ons de juiste afweging te maken, waarvoor dank. We willen dit geweldige avontuur absoluut niet missen en kijken nu al enorm uit naar de talenten die we bij de opnames van dit najaar mogen gaan verwelkomen!”

Behalve Suzan & Freek zijn ook Ilse de Lange, Willie Wartaal en Dinand Woesthoff als coach bij ‘The Voice of Holland’ betrokken.

Dit zijn de eerste beelden van nieuw seizoen 'De Verhulstjes'

Karen Luiken-28 juni 2025 om 08:09

Hoewel het nieuwe seizoen van ‘De Verhulstjes’ pas in september van start gaat, heeft Play4 fans nu al verrast met een voorproefje. De eerste beelden zijn verschenen en geloof ons: die zijn hilarisch. Precies zoals je van Gert, Ellen, Viktor en Marie gewend bent!

In het fragment vertelt huishoudster Martine hoe ze ooit vast heeft gezeten in een toilet. En hoe ze daar niet uitkwam toen ze om hulp riep. De enige oplossing om uit te breken, was om door de muur te kruipen. Hoor je dat goed? Ja, dat hoor je goed. Kijk maar mee.

Ontdek meer